Netflix - drugi sezon "Sky Royo" już dostępny!

Dziś premierę ma kontynuacja popularnego serialu "Sky Rojo", czyli drugiego tytułu twórców "Domu z papieru".

"Sky Rojo" to hiszpański serial stworzony przez twórców Álex Pina oraz Esther Martínez Lobato, którzy w swoim dorobku mają taki hit jak "Dom z papieru". Produkcja zaskarbiła sobie szerokie grono fanów na całym świecie w tamtym roku, kiedy premierę miał pierwszy sezon produkcji. Fabuła opowiada historię trzech prostytutek: Coral, Wendy i Giny, które uciekają z burdelu Las Novias Club w poszukiwaniu wolności. Ich nawianie nie obeszło się bez echa, a w pościg zostali zaangażowani pachołkowie alfonsa Romea, skutecznie komplikując całą sytuację.

Sky Rojo

Źródło: Netflix

Ścigane przez Romea, Moisésa i Christiana, Coral, Wendy i Gina walczą o swoją wolność. Nie poddają się mimo, że ich ucieczka z każdą sekundą staje się coraz trudniejsza. Dziewczyny są zjednoczone bardziej niż kiedykolwiek, a lojalność ich prześladowców względem siebie jest wystawiona na próbę.

  • Twórcy: Álex Pina oraz Esther Martínez Lobato
  • Obsada: Verónicę Sánchez, Lali Espósito, Yany Prado, Asier Etxeandia, Enric Auquer, Miguel Ángel Silvestre
  • Gatunek: Akcja
  • Kategorie: Prześmiewczy
  • Kategoria wiekowa: 16+

Drugi sezon serialu jest dostępny do obejrzenia w całości na platformie Netflix. Składa się on z siedmiu dwudziestopięciominutowych odcinków oraz ósmego trwającego czterdzieści minut.

Zobacz również:

Nie wiesz jaki smartwatch jest warty uwagi? Sprawdź realme Watch 2 Pro – test smartwatcha dla aktywnych!