Netflix - najlepsze filmy i seriale science fiction

Szukasz ciekawych filmów i seriali science fiction na Netflix? Sprawdź nasze propozycje.

Stranger Things (fot. Netflix)

Netflix przepełniony jest rozmaitymi produkcjami. Od seriali i filmów sensacyjnych, przez romanse, komedia, dokumenty aż po horrory i thrillery. Co jednak z fanami science fiction? Czy znajdziecie tutaj coś dla siebie? Oczywiście, że tak. Zapraszam was na wspólną podróż w najdalsze zakątki kosmosu (i nie tylko).

Jądro ziemi

Jądro ziemi w pewnym momencie przestało się obracać, co grozi naszej planecie rozpadnięciem się na kawałki. Naukowiec Josh Keyes musi znaleźć przyczynę i rozwikłać zagadkę, zanim świat ulegnie zagładzie.

Zobacz również:

  • Riverdale, sezon 7. – ile odcinków ma serial? Harmonogram premier w serwisie Netflix
  • SkyShowtime - najlepsze filmy i seriale science fiction

Powrót do przyszłości

Powrót do przyszłości to kultowa produkcja z 1985 roku. Licealista Marty McFly zostaje przypadkowo przeniesiony do 1955 roku. Wszystko za sprawą samochodu DeLorean, który został skonstruowany przez jego przyjaciela, ekscentrycznego naukowca dr. Browna. Na miejscu musi szybko sprawić, aby jego rodzice się w sobie zakochali.

Bumblebee

Podczas ucieczki przed Decepticonami, Bumblebee postanowił, że ukryje się na ziemi. Na miejscu udaje mu się zaprzyjaźnić z niezbyt rozmowną nastolatką. Wrogowie jednak nie przestają go szukać i wciąż depczą mu po piętach.

Project Adam

Adam Reed jest pilotem myśliwca, który podróżuje w czasie. Na skutek pewnych wydarzeń jest zmuszony do awaryjnego lądowania w 2022 roku. Chcąc się stąd wydostać, łączy siły z 12-letnim sobą.

Stranger Things

Stranger Things to zdecydowanie najlepsze serial w klimacie science fiction na platformie Netflix. Po tym, jak w miasteczku HAwkins znika chłopiec, mieszkańcy odkrywają tajemnicze eksperymenty, laboratorium, przerażające siły nadprzyrodzone oraz dziwną dziewczynką. Aktualnie w serwisie dostępne są 4 sezony serialu.

Turbulencje

Samolot pasażerski znika nagle z wszystkich radarów. Wszyscy pogodzili się ze stratą najbliższych, kiedy to nagle zaginiony samolot wraca. Jego pasażerowie muszą zmierzyć się z nową teraźniejszością oraz faktem, że przez kilka lat ich nie było.

Altered Carbon

Takeshi Kovacs, po 250 latach od swojej śmierci budzi się w nowym ciele. Okazało się, że otrzymał drugą szansę po to, aby pomóc rozwikłać zagadkę tajemniczego morderstwa.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: