Netflix potwierdza: ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu "Sexify"!

Premiera drugiego sezonu "Sexify" planowana jest na 2022 rok. Czekacie?

Fot. Netflix

Za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Instagramie Netflix potwierdził, że dzisiaj rozpoczęto nagrywanie materiału do drugiej serii serialu Sexify!

Pierwszy sezon Sexify pojawił się w ofercie platformy w kwietniu tego roku. Polski serial zyskał wielu fanów nie tylko w naszym kraju, ale także i poza jego granicami. Sexify trafiło na listę TOP-10 w 83 krajach, z czego w 20 z nich zajął pierwsze miejsce. Już w sierpniu Netflix potwierdził, że powstanie drugi sezon przygód Natalii, Pauliny i Moniki.

Zobacz również:

  • Riverdale, sezon 7. – ile odcinków ma serial? Harmonogram premier w serwisie Netflix
  • Sexify sezon 2 – kiedy premiera? Wszystko, co wiemy o polskim serialu Netflixa

O czym opowiedział nam pierwszy sezon? Natalia - ambitna studentka informatyki, marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną i koleżanką z akademika - Moniką. Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych. "Sexify" to zabawna i prowokująca opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

Kontynuacja przedstawi dalsze losy głównych bohaterek, czyli Natalii, Pauliny oraz Moniki. Dziewczyny nie wygrały ministerialnego konkursu, jednak nadal będą pracowały nad aplikacją badającą kobiecy orgazm.

W chwili obecnej nie wiemy, kiedy dokładnie odbędzie się premiera drugiego sezonu. Wiemy jedynie, że ma to nastąpić w 2022 roku i że będzie on składał się z ośmiu odcinków.

Sexify

  • Kraj produkcji: Polska
  • Twórcy: Kalina Alabrudzińska, Piotr Domalewski
  • Gatunek: młodzieżowy, dramat, komedia
  • Obsada: Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska, Małgorzata Foremniak, Robert Więckiewicz, Bartosz Gelner, Cezary Pazura, Sebastian Stankiewicz

Zobacz także: Netflix prezentuje nowości na listopad: Czerwona Nota i wiele więcej!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: