Netflix premiery grudnia 2021 - co warto obejrzeć w święta?

Platforma Netflix podała oficjalną listę grudniowych premier i nowości. Sprawdź, co ciekawego będziesz mógł obejrzeć w tym miesiącu!


Grudzień to miesiąc kojarzący się bezpośrednio ze śniegiem oraz świętami Bożego Narodzenia. To oczywiście nie zachęca do rozrywek prowadzonych na świeżym powietrzu, na skutek czego większość z nas przenosi się przed telewizory z ciepłą herbatą oraz kocem. Ciemna aura za oknem sprzyja nie tylko oglądaniu filmów świątecznych, ale także komedii romantycznych.

Netflix grudzień 2021

Psie pazury

Premiera 1 grudnia

Charyzmatyczny właściciel rancza Phil Burbank nie jest przyjemnym człowiekiem. Gdy jego brat sprowadza do domu nowo poślubioną żonę i jej syna, Phil zaczyna znęcać się nad nimi. Wkrótce jednak zaczyna rozumieć, czym jest miłość.

Zobacz również:

  • Krawiec, sezon 2. Kiedy turecka opowieść o szalonej miłości powróci na platformę Netflix?

Zagubieni w kosmosie - sezon 3

Premiera 1 grudnia

Po roku spędzonym na tajemniczej planecie Judy, Penny, Will i robot muszą przeprowadzić wstrząsającą ewakuację 97 młodych kolonistów — ale najpierw odkrywają sekrety, które na zawsze zmienią ich życie. Próbując wrócić do swoich dzieci, John i Maureen — z Donem u boku — nie mają innego wyjścia, jak stanąć do nierównej walki.

Wieczny singiel

Premiera 2 grudnia

Peter ma już dość pytań ze strony rodziny o to, dlaczego wciąż jest singlem. Namawia więc swojego przyjaciela Nicka, aby towarzyszył mu podczas świąt, udając, że jest jego partnerem. Jednak misterny plan bierze w łeb, gdy matka Petera umawia go na randkę w ciemno z przystojnym trenerem Jamesem.

Składanka

Premiera 3 grudnia

W milenijnego Sylwestra 12-letnia Beverly Moody znajduje uszkodzoną kasetę nagraną przez jej nieżyjących rodziców w czasach, gdy byli nastolatkami. Postanawia więc odszukać wszystkie piosenki z kasety. Po drodze zaprzyjaźnia się z dziwaczną sąsiadką Ellen, onieśmielająco twardą Nicky i Antim, zbuntowanym właścicielem sklepu z płytami, który jest kluczem do znalezienia wszystkich utworów i do odradzającej się więzi między Gail i Beverly.

Dawid i Elfy

Premiera 6 grudnia

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Niestety, nie jest to szczęśliwy czas w życiu jedenastoletniego Dawida. Poznanie pewnej bajecznej postaci pozwala mu jednak dostrzec, o co tak naprawdę chodzi w Świętach i uratować ich magię.

Jak zepsuć święta? - sezon 2

Premiera 10 grudnia

Tumi Sello — rodzinna rebeliantka i czarna owca — chce tym razem spędzić Boże Narodzenie w świętym spokoju. Jednak jej plany — podobnie jak święta — zostają zrujnowane, gdy rodziny Sello i Twala dotyka niespodziewana śmierć. Kiedy plany pogrzebowe się komplikują, wszyscy — jak zwykle — zrzucają winę na Tumi, która po raz kolejny musi spędzić kilka dni, próbując oczyścić dobre imię rodziny Sello i jakimś cudem sprawić, że świąteczna uroczystość nie będzie zupełną katastrofą.

Niewybaczalne

Premiera 10 grudnia

Po odbyciu kary za brutalne przestępstwo Ruth Slater wychodzi z więzienia i wraca do społeczeństwa, które jednak nie chce wybaczyć jej zbrodni. W miejscu, które kiedyś nazywała domem, spotyka się z surowym osądem. Walcząc o przebaczenie i szansę na nowe życie, Ruth próbuje odnaleźć młodszą siostrę, z którą była zmuszona zerwać kontakt.

Dzika ekipa

Premiera 10 grudnia

Szalona ekipa najstraszliwszych australijskich stworów ma już dość zamknięcia w gadzim terrarium. Ileż można znosić spojrzenia ludzi, którzy traktują cię jak najgorszego potwora? W końcu nadchodzi więc czas, aby uciec z zoo i wyprawić się na Outback, gdzie nikt nie będzie zwracał uwagi na łuski i kły. Za zwierzętami w pogoń wyrusza ich opiekun Chaz oraz jego żądna przygód miniaturowa wersja.

The Hand of God

Premiera 15 grudnia

„To była ręka Boga” to opowieść, w której nieoczekiwane chwile radości, jak przybycie piłkarskiej legendy Diego Maradony, przeplatają się z równie nieoczekiwanymi tragediami. Los rozdaje karty, łzy i śmiech mieszają się ze sobą, a splot wydarzeń kształtuje przyszłość Fabietto. Sorrentino powraca do domu, aby opowiedzieć najbardziej osobistą ze swoich historii, osnutą wokół par tematów: losu i rodziny, sportu i kina, miłości i straty.

Wiedźmin

Premiera 17 grudnia

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Szybcy i wściekli: Wyścigowi Agenci - Południowy Pacyfik

Premiera 17 grudnia

W tym nowym serialu animowanym nastolatek Tony Toretto podąża śladami swojego kuzyna Doma, gdy on i jego przyjaciele zostają zwerbowani przez agencję rządową do infiltracji elitarnej ligi wyścigowej, która służy jako przykrywka dla nikczemnej organizacji przestępczej, której celem jest dominacja nad światem.

Święta u zrzędów

Premiera 21 grudnia

Don Servando, czyli zrzędliwy dziadek z filmu „The Patriarch” powraca! Te Święta spędzi w gronie swojej nowej, poszerzonej rodziny z synem Franem, synową Almą i całą gromadą uwielbiających dobrą zabawę hippisów takich jak Gala, Renato i Bill. Razem wybiorą się na plażę, aby spędzić święta z ciotką Almy, Doñą Alicią, upartą kobietą, z której Don Servando szybko robi sobie wroga.

Emily w Paryżu - sezon 2

Premiera 22 grudnia

Zadomowiona w Paryżu Emily nie ma już problemów z poruszaniem się po mieście, ale wciąż zmaga się z dziwactwami francuskiego życia. Po wpadce z miłosnym trójkątem — ze swoją sąsiadką i pierwszą prawdziwą francuską przyjaciółką — postanawia skupić się na pracy, która z dnia na dzień robi się coraz bardziej skomplikowana. Na lekcjach francuskiego poznaje ekspata, który ją denerwuje i jednocześnie intryguje.

Nie patrz w górę

Premiera 24 grudnia

Studentka astronomii Kate Dibiasky i jej profesor dr Randall Mindy odkrywają, że po systemie słonecznym krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się ona na kursie kolizyjnym z Ziemią. Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy, a opanowanie 24-godzinnego cyklu obiegu informacji i przyciągnięcie uwagi zafascynowanej mediami społecznościowymi opinii publicznej, zanim będzie za późno, okazuje się szokująco komicznym doświadczeniem. Co trzeba zrobić, by świat po prostu spojrzał w górę?

Cobra Kai - sezon 4

Premiera 31 grudnia

W sezonie 4 dojo Miyagi-Do i Orli Kieł łączą siły, aby pokonać Cobra Kai w turnieju All Valley w kategorii do lat 18. Ktokolwiek przegra, będzie musiał odwiesić swoje gi na kołku. Samantha i Miguel próbują utrzymać sojusz dojo, a Robby stawia wszystko na Cobra Kai. W dolinie nigdy nie panowała tak wielka niepewność — jakie triki trzyma w zanadrzu Kreese? Czy Daniel i Johnny będą w stanie zakopać wojenny topór i pokonać Kreese’a? A może wszystko skończy się tak, że symbolem karate w dolinie zostanie Cobra Kai?

Kalendarz premier Netflix w grudniu

Nadchodzące premiery Netflix Originals

Tytuł Data premiery
Zagubieni W Kosmosie - Sezon 3 1 grudnia
Psie Pazury 1 grudnia
Jojo'S Bizarre Adventure: Stone Ocean 1 grudnia
Kojoty 2 grudnia
Wieczny Singiel 2 grudnia
Cała Prawda 2 grudnia
Dom Z Papieru - Część 5: Połowa 2 3 grudnia
Cobalt Blue 3 grudnia
Składanka 3 grudnia
Dom Z Papieru: Od Tokio Do Berlina - Część 2 3 grudnia
Coming Out Coltona - Sezon 1 3 grudnia
Park Jurajski: Obóz Kredowy - Sezon 4 3 grudnia
Baranek Shaun: Odlotowe Święta 3 grudnia
Dawid I Elfy 6 grudnia
Voir: Potęga Kina - Sezon 1 6 grudnia
Nicole Byer: Bbw (Big Beautiful Weirdo) 7 grudnia
Świat Centaurów - Sezon 2 7 grudnia
Gazu, Pieski, Gazu! - Sezon 2 7 grudnia
Carolin Kebekus: The Last Christmas Special 8 grudnia
Titans - Sezon 3 8 grudnia
Rodzina Plus - Sezon 4 9 grudnia
Dzieciak Z Asakusy 9 grudnia
Dwa 10 grudnia
Twoja Nieznajoma 10 grudnia
Nie Z Mojej Ligi 2 10 grudnia
Dzika Ekipa 10 grudnia
Niewybaczalne 10 grudnia
Aranyak - Sezon 1 10 grudnia
Szalone Życie Dwudziestolatków 10 grudnia
Saturday Morning All Star Hits! - Sezon 1 10 grudnia
Jak Zepsuć Święta: Pogrzeb 10 grudnia
The Hungry And The Hairy - Sezon 1 11 grudnia
Inspektor Koo - Sezon 1 11 grudnia
The Future Diary - Sezon 1 14 grudnia
Russell Howard: Lubricant - Sezon 1 14 grudnia
Super Gwiazdka: Z Błyskiem W Nowy Rok 14 grudnia
Agentki Z Tampa Bay - Sezon 1 15 grudnia
Szkoła Dla Elity – Krótkie Historie: Phillipe Caye Felipe - Sezon 1 15 grudnia
The Hand Of God 15 grudnia
Z Rozdymką Przez Rafę Koralową 16 grudnia
Nigeryjskie Święta 16 grudnia
Kalifornijskie Święta: Światła Miasta 16 grudnia
Aggretsuko - Sezon 4 16 grudnia
Wiedźmin - Sezon 2 17 grudnia
Szybcy I Wściekli: Wyścigowi Agenci - Sezon 6 17 grudnia
Szkoła Dla Elity – Krótkie Historie: Samuel Omar - Sezon 1 20 grudnia
Jim Gaffigan: Comedy Monster 21 grudnia
Święta U Zrzędów 21 grudnia
Emily W Paryżu - Sezon 2 22 grudnia
Szkoła Dla Elity – Krótkie Historie: Patrick - Sezon 1 23 grudnia
The Silent Sea - Sezon 1 24 grudnia
Vicky And Her Mystery 24 grudnia
Z Dala Od Świąt 24 grudnia
Nie Patrz W Górę 24 grudnia
Stand By Me Doraemon 2 24 grudnia
Murali Błyskawica 24 grudnia
Opowieści Pokolenia Z Papieżem Franciszkiem 25 grudnia
Jimmy Carr: His Dark Material 25 grudnia
Piekło Singli - Sezon 1 25 grudnia
Lulli 26 grudnia
Bal Słówek: Wesoła Matematyka - Sezon 1 28 grudnia
Niespokojni Ludzie 29 grudnia
Na Miejscu Zbrodni: Morderca Z Times Square 29 grudnia
Café Con Aroma De Mujer 29 grudnia
Kitz - Sezon 1 30 grudnia
Hilda I Władca Gór 30 grudnia
Porady Różowej Brygady - Sezon 6 31 grudnia
Zostań Przy Mnie - Sezon 1 31 grudnia
Kobra Kai - sezon 4 31 grudnia

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: