Netflix wyda drukowany magazyn

Choć Netflix jest znany na całym świecie i na brak subskrybentów nie narzeka, promocji nigdy dość. Dlatego ma zamiar wydawać drukowany magazyn, poświęcony swoim produkcjom.

Netflix ma zamiar wydawać magazyn, aby promować produkowane przez siebie seriale i filmy oraz oczywiście gwiazdy. Jednak nie jest on dedykowany zwykłym zjadaczom chleba - nie znajdzie się w powszechnej dystrybucji. Dlaczego? Otóż ma być to pismo rozdawane podczas imprez branżowych, jak nagrody Emmy. To właśnie z okazji tegorocznej gali rozdania tych nagród, która będzie mieć miejsce 5 maja, zostanie wypuszczony pierwszy numer, liczący sobie równe 100 stron.

Netflix wyda drukowany magazyn

Wydawanie własnego magazynu reklamowego to jeden z powodów, dla którego Netflix zatrudnił Kristę Smith, jedną z założycielek magazynu Vanity Fair. W pierwszym numerze znajdą się między innymi wywiady z aktorami najbardziej popularnych seriali, a także osobami pracującymi dla Netflixa. Jeżeli magazyn znajdzie uznanie branży telewizyjnej, wówczas nie jest wykluczone, że będzie ukazywać się nie tylko z okazji wydarzeń, ale regularnie - raz na kwartał. Jak podaje The Hollywood Reporter, w takiej sytuacji ma być udostępniany za darmo w formie cyfrowej.

Zobacz również:

  • Netflix przedstawił oficjalny zwiastun 5 sezonu "Domu z papieru"!
  • Netflix - Top 10 w Polsce tego tygodnia! [2.08-8.08]
  • Władca Pierścieni - znamy oficjalną datę premiery serialu