Netflix z nową, rewelacyjną funkcją na Androidzie

Czasem najprostsze pomysły są najlepsze, a najmniejsze zmiany potrafią być rewolucyjne. Z całą pewnością takiego zdania jest również Netflix, który wprowadził właśnie nową funkcję dla urządzeń mobilnych z systemem Android.

Z pewnością niejednokrotnie zdarzyło się wam, że seans z waszym ulubionym serialem był przerywany przypadkowym dotknięciem ekranu opuszkiem palca. Problem może i nie należy do największych, ale potrafi być niezwykle irytujący. Netflix postanowił zadbać o nasze nerwy i wprowadził funkcję blokady ekranu. Od teraz, korzystając z aplikacji serwisu streamingowego na Androidzie, wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję i nie musimy się już martwić o niepożądane przerwy w seansie. Równie łatwo będziemy mogli ową blokadę zdjąć, w tym celu wystarczy dwukrotnie dotknąć konkretne miejsce na ekranie.

Niestety, na razie z nowości mogą się cieszyć jedynie posiadacza urządzeń z Androidem. Możemy jednak śmiało założyć, że wkrótce i urządzenia z iOS-em otrzymają podobną funkcję.

Zobacz również: Siły Kosmiczne - poznaliśmy datę premiery komiediowego serialu Netfliksa, do obsady dołączyła Lisa Kudrow - gwiazda "Przyjaciół"

Choć Netfliksa można oglądać na smartfonie, to zdecydowanie lepiej jest usiąść wygodnie na kanapie i rozkoszować się obrazem na dużym telewizorze z rozdzielczością 4K.