Netflix za darmo przez 6 miesięcy - w prezencie od T-Mobile

W ramach kolejnej promocji T-Mobile oferuje swoim klientom bezpłatny dostęp do Netflixa przez 6 miesięcy. Jak skorzystać z promocji?

Netflix to jedna z najpopularniejszych platform VOD, dzięki której możemy zawsze i wszędzie oglądać ulubione filmy oraz seriale. Codzienne dołączają nowi użytkownicy, szczególnie teraz, kiedy wychodzenie z domu zostało ograniczone. Dlatego sieć komórkowa T-Mobile postanawia wesprzeć swoich klientów i proponuje darmowy dostęp do Netflixa przez 6 miesięcy. Nowi i obecni użytkownicy T-Mobile, którzy zdecydują się na ofertę "M" otrzymają tę rozrywkę na pół roku w prezencie.

Na ofertę "M" składają się nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, paczka 15 GB internetu oraz usługa Supernet Video, dzięki której możliwe jest oglądanie takich serwisów jak np. Netflix, YouTube, vod.pl czy Amazon Prime Video - bez zużywania transferu danych.

Zobacz również:

  • Sex Education - Netflix prezentuje zwiastun tuż przed premierą trzeciego sezonu!
  • T-Mobile ma już 25 lat! Weź udział w wyjątkowym konkursie
Netflix za darmo przez 6 miesięcy - w prezencie od T-Mobile

Jak zyskać darmowy dostęp do Netflixa?

Promocyjna oferta jest dostępna od 5 maja zarówno dla nowych klientów, jak i tych, którzy przedłużają umowę lub dokupują kolejną kartę SIM. Podpisując umowę na 24 miesiące, każdy użytkownik przez pół roku będzie mógł korzystać z Netflixa za darmo. Treści udostępniane będą w planie podstawowym, czyli z dostępem na jeden ekran. Po 6 miesiącach usługa automatycznie zostanie przedłużona i opłata za korzystanie z platformy Netflix wyniesie 30 zł miesięcznie.

Przy zakupie kolejnej karty w abonamencie głosowym każdy klient otrzyma dodatkową zniżkę od 5 do 15 zł na każdej karcie, w zależności od umowy. Promocja wynika z "Rabatów rodzinnych" i będzie dostępna zarówno w wersji SIMO, jak i z telefonem dostępnym w sklepie T-Mobile.

Szczegóły oferty i regulamin znajdziecie na t-mobile.pl