Netflix zaprasza na TUDUM! Oto zapowiedź niezwykłego wydarzenia dla fanów

Netflix zaprasza swoich fanów na TUDUM. Wydarzenie zorganizowane specjalnie dla nich będzie obfitować w wiele nowości platformy. Sprawdźcie, jak je oglądać!

Fot. Netflix

O tym, że konkurencja na rynku platform streamingowych jest ogromna, Netflix wie chyba najlepiej. Amerykańska platforma ugruntowała swoją pozycję numer jeden w tej kategorii, jednak stale musi walczyć o jej utrzymanie.

To może być jednym z powodów, dla którego Netflix zdecydował się na zorganizowanie wydarzenia o nazwie TUDUM. Odbędzie się ono 25 września, a na wspólnej scenie ma pojawić się aż 145 aktorów i twórców z całego świata. Jego zapowiedź możecie obejrzeć poniżej:

Netflix ma zamiar podziękować w ten sposób fanom za ich ciągłe wsparcie. W trakcie wydarzenia, które transmitowane będzie na kanale Youtube, producenci mają zamiar zaprezentować nowe materiały z 70 produkcji, nad którymi pracują twórcy. W krótkiej zapowiedzi mogliśmy zobaczyć i usłyszeć gwiazdy wielu filmów i seriali Netflixa: Charlize Theron, Chris Hemsworth, Kevin Hart, Dwayne Johnson, Millie Bobby Brown, Henry Cavill, Aidan Gallagher... możemy jeszcze długo wymieniać kolejne nazwiska aktorek i aktorów obecnych w tym krótkim klipie.

Zobacz również:

Netflix zaprasza na TUDUM! Oto zapowiedź niezwykłego wydarzenia dla fanów

Fot. Netflix

Czego jednak możemy spodziewać się po samym wydarzeniu? W zwiastunie mogliśmy zobaczyć krótkie fragmenty z nagrań kolejnych zdjęć do drugiego sezonu Wiedźmina, trzeciej części Umbrella Academy. Aktorzy wymieniali także tytuły kolejnych filmów i seriali Netflixa, takich jak Ozark, Sex Education, Czerwona nota, Zemsta rewolwerowca oraz wielu innych. Możemy więc liczyć na wiele niewidzianych dotąd materiałów z tworzenia tych produkcji oraz nowych zwiastunów i zapowiedzi.

Kilka dni temu w internecie pojawiły się przecieki, wedle których w najbliższych dniach otrzymamy nowy zwiastun czwartego sezonu Stranger Things. Możliwy jest zatem scenariusz, w którym zostanie on zaprezentowany właśnie podczas TUDUM.

Zobacz także: Netflix – premiery i nowości września 2021 roku.