Netflix - zobacz październikowe nowości i premiery!

Netflix opublikował film zapowiadający nowości na październik. Na które czekacie najbardziej?

Fot. Netflix

Amerykański gigant streamingowy przygotował zapowiedź tego, co czeka nas w nadchodzącym miesiącu. Zobaczcie krótki zwiastun wszystkich październikowych nowości:

O tym, co zobaczymy w trakcie pierwszych kilku dni października pisaliśmy już tutaj. Pierwszy dzień każdego miesiąca zawsze obfituje w wiele nowości na platformie.

Tego dnia pojawi się kilka ciekawych i oryginalnych produkcji, takich jak film sensacyjny Winni, miniserial Sprzątaczka, pierwszy sezon serialu Kocie wiedźmy, a także hitów sprzed lat, w tym pierwszych dwóch filmów Mad Max z Melem Gibsonem w roli głównej oraz Legalna blondynka z Reese Witherspoon.

Zobacz również:

  • Squid Game - gadżety z serialu Netflixa już dostępne! Gdzie kupić?
  • W jak morderstwo - premiera polskiego filmu na Netflixie
  • Kiedy kolejny Resident Evil? Dowiemy się wkrótce

Co czeka nas w kolejnych dniach miesiąca? Na 6 października zaplanowana została premiera horroru Ktoś jest w twoim domu oraz melodramatu Małe kobietki. Tydzień później, czyli 13 października zadebiutuje polska produkcja Netflixa - Hiacynt.

W kolejnych dniach udostępniony zostanie nam trzeci sezon serialu Ty oraz druga część polskiego horroru W lesie już nie zaśnie nikt. Do oferty platformy powrócą także wszystkie sezony popularnego serialu The Office.

O pozostałych nowościach będziemy informować was na bieżąco w osobnych artykułach.