Netia Player czyli telewizja w pełni osobista

Netia wprowadziła do swojej oferty Netia Player - cyfrowy dekoder, dający dostęp do filmów VoD,internetu oraz plików użytkownika. Operator nazwał Netia Player mianem Telewizji Osobistej. Co to dla nas oznacza?

Netia Player

- Z Telewizją Osobistą klient nie będzie skazany na ciągłe skakanie po kanałach w poszukiwaniu interesującego programu. Sam zdecyduje co, kiedy, gdzie i na czym ogląda, spośród bogatej oferty filmów i seriali, cyfrowej telewizji, nieograniczonych zasobów internetu lub własnych multimediów - powiedział Grzegorz Esz z firmy Netia.

Netia Player - HD, DVB-T i internet w jednym

Głównym elementem Telewizji Osobistej jest dekoder HD Netia Player przystosowany do odbioru zarówno płatnej telewizji Netii, jak i darmowej DVB-T czyli cyfrowej telewizji naziemnej. Netia Player daje dostęp na ekranie telewizora do takich serwisów jak YouTube, Facebook, Gazeta.pl oraz Plotek oraz co ważniejsze serwisów VoD z filmami Ipla, Kinoplex i HBO GO.

HBO GO

HBO GO

Netia Player - multimedialny kombajn

Netia Player pozwala również na odtwarzanie własnych muzyki, zdjęć i filmów z zewnętrznego dysku USB czy też przez serwer DLNA. Najważniejsze, że tylko w tym odtwarzaczu dostaniemy dostęp do serwisu wideo na życzenie HBO GO.

Netia Player - krok w dobrym kierunku

Pomimo szumnych zapowiedzi Netia Player to w istocie odtwarzacz sieciowy z wbudowanym cyfrowym dekoderem oraz modemem DVB-T. Netia Player to nie rewolucja, ale z pewnością właściwy krok w kierunku panujących obecnie trendów w RTV.