Netia dla internautów

Netia oferuje dostęp do Internetu nie tylko własnym abonentom, ale również klientom, korzystającym z usług innych operatorów telekomunikacyjnych.

Netia to obecnie największy konkurent Telekomunikacji Polskiej, oferujący usługi dla internautów. Z dostępu do sieci za pośrednictwem tego operatora mogą już skorzystać użytkownicy komputerów, mieszkający w jednej z czternastu stref numeracyjnych: warszawskiej, krakowskiej, gdańskiej, katowickiej, poznańskiej, opolskiej, lubelskiej, toruńskiej, radomskiej, siedleckiej, kaliskiej, kieleckiej, pilskiej i włocławskiej. Internetowa oferta firmy jest skierowana zarówno do abonentów Netii, jak i abonentów innych operatorów (dla nich firma proponuje dostęp do Internetu w trybie callback).

Klienci, korzystający z niebieskiej taryfy Netii, a także abonenci innych operatorów telekomunikacyjnych płacą 35 gr za 3 minuty połączenia w godzinach 8.00-18.00, tyle samo kosztuje 7 minut i 30 sekund surfowania w Internecie w godzinach 18.00-8.00. Abonenci posługujący się zieloną taryfą Netii za 3 minuty używania Internetu w godzinach 8.00-18.00 albo 7 minut i 30 sekund w godzinach 18.00-8.00 zapłacą 34 gr. Impuls w soboty, niedziele i święta naliczany jest co 7 minut i 30 sekund.

Klienci innych firm telekomunikacyjnych, korzystający z oferowanego przez Netię trybu callback, muszą połączyć się z serwerem (koszt taki sam, jak za impuls rozmowy lokalnej zgodnie z taryfą operatora telekomunikacyjnego internauty), połączenie to jest zrywane tuż po nawiązaniu, serwer Internetii oddzwania do użytkownika.

Założenie konta w Internetii jest bezpłatne, a osoby zamierzające korzystać z usług firmy mogą przez pierwsze 5 godzin surfować po Internecie za darmo. Klienci Netii mają też dostęp do trzech 15 MB skrzynek pocztowych, będą mogli też publikować własne strony WWW.

Więcej informacji: www.internetia.pl


Zobacz również