Netia organizuje kongres Biznes to Rozmowy

Firma Netia organizuje trzecią edycję kongresu Biznes to Rozmowy. Odbędzie się on na początku października w Warszawie, a jego tematyką będą media społecznościowe, chmura obliczeniowa, rozwiązania mobilne i ich skuteczne wykorzystanie w biznesie.

Biznes to Rozmowy
Kongres Biznes to Rozmowy odbędzie się 6 października w Multikinie Złote Tarasy przy ul. Złotej 59 w Warszawie. Cena biletu to 1099 PLN. Swój udział można zgłosić przez internet do 29 września, a identyfikator zostanie przesłany pocztą. Po tej dacie będzie jeszcze możliwa rejestracja 6 października w kasach Multikina od godziny 9:00. Sam kongres rozpocznie się o 10:00. Plan dnia można przejrzeć na stronie tego wydarzenia.

Zaplanowane prelekcje i debaty będą dotyczyły cloud computingu i sposobów zastosowania chmury obliczeniowej w biznesie. Temat ten zostanie rozwinięty o wiedzę z zakresu ujednoliconej komunikacji (unified communication), czyli łączenia w jedną spójną całość różnych usług pozwalających na komunikację. To zagadnienie dotknie także tematów związanych z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.

Zobacz również:

  • Które sieci telekomunikacyjne mają najczęściej awarie w 2021 roku?
  • WhatsApp wprowadzi kolejną kontrowersyjną funkcję!

Kolejnym punktem kongresu będą media społecznościowe (social media) oraz wzrost ich znaczenia dla rozwoju firmy i jej rozpoznawalności. Wskazane zostaną także możliwości uzyskiwania wielu cennych informacji o konsumentach dzięki serwisom społecznościowym. Połączenie biznesu i mediów społecznościowych stało się już faktem i choć budzi to czasem kontrowersje, to dla wielu firm wkroczenie w świat serwisów społecznościowych i chmury obliczeniowej wydaje się być nieuniknione.

Głównym prelegentem będzie Randi Zuckerberg, siostra założyciela Facebooka, która przez ostatnie lata była dyrektorem marketingowym tego serwisu, a niedawno założyła własną platformę medialną nowego typu - R to Z Media. O wszystkich prelegentach można przeczytać na stronie kongresu Biznes to Rozmowy.