Netia tańsza

Netia obniża ceny opłat za korzystanie z Internetu oraz oferuje nową taryfę uwzględniającą zryczałtowaną opłatę za 100 godz. połączeń w ciągu miesiąca.

Netia poinformowała o nowej taryfie opłat za dostęp do Internetu. Firma o 20% obniżyła ceny impulsów naliczanych podczas korzystania z sieci. Według informacji podanych na stronach firmy, abonenci korzystający z taryfy niebieskiej (a także użytkownicy komputerów korzystający z usług Netii w trybie call-back) zapłacą za impuls 23 gr (plus VAT), a internauci wnoszący opłaty wg taryfy zielonej - 22 gr (plus VAT). W godz. 8.00-18.00 impuls naliczany jest co 3 minuty. Natomiast w dni robocze, w godz. 18.00-8.00, a w soboty, niedziele i święta przez całą dobę, jednostka taryfikacyjna naliczana jest co 6 minut.

Kolejna nowość w ofercie firmy to zryczałtowana opłata za dostęp do Internetu. Użytkownicy, którzy wybiorą pakiet Internet Plus, zapłacą co miesiąc 69 zł za 100 godzin surfowania po sieci. Z oferty firmy mogą korzystać mieszkańcy okolic Trójmiasta, Torunia, Poznania, Warszawy, Radomia, Siedlec, Lublina, Katowic, Krakowa, Piły, Kalisza, Opola, Wrocławia i Ostrowca Świętokrzyskiego. Opłaty zaproponowane przez Netię są znacznie niższe od pobieranych przez TP SA. Abonenci Telekomunikacji Polskiej za 3 minuty korzystania z Internetu płacą 29 gr (plus VAT).

Więcej informacji: www.internetia.pl


Zobacz również