Netia w roli ISP

Począwszy od 1 maja br. Netia, za pośrednictwem spółki InterNetia, będzie oferować usługi dostępu do Internetu.

Począwszy od 1 maja br. w kilku miastach Netia poprzez własne numery dostępowe zaoferuje dostęp do Internetu. Abonenci Netii będą mogli korzystać z usługi już w drugiej połowie kwietnia. Początkowo zostaną uruchomione punkty dostępu w Warszawie, Toruniu, Trójmieście, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Katowicach, Radomiu, Siedlcach. Pakiet dostępu do Internetu jest oferowany bez dodatkowych opłat. Klienci InterNetii zapłacą jedynie za lokalne połączenia telefoniczne.

Nowy pakiet usługowy to debiut Netii w roli dostawcy usług internetowych. Klienci InterNetii będą mogli nie tylko skorzystać z numerów dostępowych (dial up), ale również z bezpłatnych usług dodatkowych, takich jak rejestracja konta, 3 skrzynki e-mailowe o pojemności 15 MB każda czy też przestrzeń na własną stronę WWW na serwerze InterNetii. Ponadto InterNetia zaoferuje klientom pierwszych 5 godzin połączeń gratis oraz w godzinach pozaszczytowych połączenia o 20% tańsze niż w istniejącej taryfie.

InterNetia dostarczy bezpłatnie klientom specjalnie przygotowany CD-ROM, zawierający pełen pakiet oprogramowania niezbędnego do korzystania z Internetu (przeglądarkę Internet Explorer 5 wraz z programem pocztowym Outlook Express) oraz dodatkowo aplikacje, które całkowicie automatyzują proces rejestracji. Jeżeli jednak użytkownik zechce zarejestrować się w sieci InterNetii bez użycia płyty CD-ROM, może skorzystać ze strony www.internetia.pl, gdzie założy konto i uzyska wszelkie informacje.


Zobacz również