Neverwinter Nights 2 Adventure Pack oficjalnie

Atari ma zamiar wydać Adventure Pack do swojego hitu - Neverwinter Night 2. Rozszerzenie nazwane Mysteries of Westgate ma pojawić się już w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.

Neverwinter Nights 2: Mysteries of Westgate jest tworzone przez Ossian Studios. Firma ta odpowiedzialna była wcześniej m.in. za wykonanie modu do NWN zatytułowanego Darkness over Daggerford.

Dodatek ma zapewniać co najmniej 15 godzin rozrywki. Składać się będzie głównie z nieliniowej kampanii dla pojedynczego gracza. Oprócz tego, w Adventure Packu znajdziemy trzech nowych towarzyszy, którzy pomogą głównemu bohaterowi, nowe lokacje i przeciwników. Mysteries of Westgate ma także zawierać nowy soundtrack i tysiące linii dialogu.

Rozszerzenie ma być dostępne wyłącznie przez Internet. Niestety Atari stroni na razie od ujawnienia ceny jaką trzeba będzie za nie zapłacić. Także data premiery jest ukrywana w tajemnicy. Wiadomo jednak, że Neverwinter Nights 2: Mysteries of Westgate ma pojawić się jeszcze tej jesieni, co oznacza, że fani nie będą musieli zbyt długo czekać.


Zobacz również