Newsy muzyczne

W sklepach pojawił się album słynnego m.in. ze współpracy z WU TANG CLAN wykonawcy zatytułowany "The Pillage". Na płycie występują również GhostFace Killah Raekwon oraz Method Man. Produkcją płyty zajął się RZA. http://www.sonymusic.com.pl/seria/seria.htm

Capadonna

W sklepach pojawił się album słynnego m.in. ze współpracy z WU TANG Clan wykonawcy zatytułowany "The Pillage". Na płycie występują również GhostFace Killah Raekwon oraz Method Man. Produkcją płyty zajął się RZA.

http://www.sonymusic.com.pl/seria/seria.htm

Dust Junkys

Pochodzą z Manchesteru i grają mieszankę rocka, bluesa, i hip-hopu - więcej dodawać nie trzeba. Nowa płyta zespoły zatytułowana jest "Donen 'Dusted".

http://www.polygram.com.pl/

Onyx

Grupa doczekała się już trzeciego własnego albumu - "Shut'em Down". Pierwszy singiel o tym samym tytule muzyczni krytycy porównują do ich klasycznego już dzisiaj utworu z 1992 r. "Throw Ya Gunz".

http://www.polygram.com.pl/

"Decade of Game"

To tytuł dwupłytowej składankowej płyty, która została wydana z okazji dziesiątej rocznicy utworzenia wytwórni Ruthless Records. Album zawiera utwory takich wykonawców jak: MC Ren, NWA, Above the Law, Eazy E, The Doc, JJ FAD.

http://www.sonymusic.com.pl/seria/seria.htm

DJ HONDA

DJ Honda wydał drugi w swojej karierze album tym razem oznaczony tajemniczym tytułem "H II". W nagraniu płyty wzięli udział miedzy innymi : The Beatnuts, No I.D., De La Soul, Keith Murray, Al. Tariq, Black Attack.

http://www.sonymusic.com.pl/seria/seria.htm

Public Enemy

Public Enemy powraca na muzyczną scenę ze ścieżką dźwiękową do filmu Spike'a Lee "He's Got Game". Producentem filmu jest Walt Disnay Company, a jedną z głównych ról odtwarza Denzel Washington.

http://www.polygram.com.pl/

The Beatnuts

Wreszcie pojawiła się nowa płyta zespoły zatytułowana "The Stone Crazy". Obecnie The Beatnuts uważany jest za jeden z najpopularniejszych zespołów hip-hopowych na świecie.

http://www.sonymusic.com.pl/seria/seria.htm