Next TV - pierwsza telewizja 3D wreszcie w Polsce

NEXT Man 3D, NEXT Lejdis 3D i NEXT Young 3D - to pierwsze w Polsce kanały w pełni emitowane w technologii 3D.

Next TV -pierwsza w Polsce telewizja 3D

1 lipca Samsung wprowadził do swoich telewizorów na polskim rynku aplikację Explore 3D, w której udostępnione zostały filmy 3D za darmo.

Ale 3 uruchomione przez firmę Astro kanały 3D to pierwsza prawdziwa telewizja 3D w Polsce. Sygnał telewizji NEXT najpierw trafi do wybranych operatorów kablowych - w najbliższych dniach mają rozpocząć się testy.

Pierwsze kanały 3D - co na nich znajdziemy?

1. NEXT Man 3D - kanał skierowany do płci męskiej. W ramówce znajdą się m.in. relacje sportowe, koncerty oraz piękne kobiety...

2. NEXT Lejdis 3D - kanał skierowany do kobiet. Będą poradniki, wywiady, magazyny. Nie zabraknie też kultury spod znaku nowości filmowych, teatralnych i literackich. Ciekawe czy pojawi się na tym kanale popularny film Lejdis?

3. NEXT Young 3D - kanał skierowany do dzieci. Znajdziemy tu popularne bajki i seriale.

Kanały 3D to tylko połowa sukcesu...

Do tej pory niektóre stacje TV puszczały niektóre ważne wydarzenia w 3D np. turniej tenisowy Roland Garros w 3D czy finał Ligi Mistrzów w 3D. Cieszy jednak fakt, że wreszcie w Polsce mamy pierwsze kanały w pełni 3D i telewizory 3D wreszcie będą mogły pokazać swoje możliwości. Ale to dopiero połowa sukcesu. Bo jeszcze warto byłoby, żeby coś ciekawego było tam do oglądania. Poczekamy, zobaczymy, czym nas ta nowa telewizja 3D zaskoczy.