Nexus 4 tani, jak barszcz. Co z Polską? Szkoda gadać...

Nexus 4 został właśnie znacząco przeceniony w sklepach Google Play w wybranych krajach europejskich i Stanach Zjednoczonych. Jeżeli macie możliwość jego zakupu, warto się nad tym zastanowić.

Nexus 4 to produkowany przez firmę LG smartfon, który przyciąga klientów nie tylko porządną specyfikacją, ale przede wszystkim "gołym" Androidem pozbawionym różnych często nieudanych dodatków producentów sprzętu. Obecnie nastąpił chyba najlepszy moment, aby go kupić. Firma Google poinformowała bowiem właśnie na Twitterze, że ceny Nexusa 4 w sklepach Google Play (australijskim, kanadyjskim, niemieckim, hiszpańskim, koreańskim i angielskim) zostały obniżone o co najmniej 25%:

Nexus 4 z niższymi cenami w Google Play

Nexus 4 z niższymi cenami w Google Play

Ponadto obniżki zostały wprowadzone w Stanach Zjednoczonych (Nexus 4 8 GB - 199 USD, Nexus 4 16 GB - 249 USD) i Francji (Nexus 4 - od 199 euro):
Nexus 4 - obniżka ceny w francuskim Google Play

Nexus 4 - obniżka ceny w francuskim Google Play

Co z nami?

Niestety my wciąż nie możemy korzystać ze sklepu Google. Rekomendowani przez giganta sprzedawcy oferują smartfon Nexus 4 z 16 GB wewnętrznej pamięci w cenie 1599 złotych. Oznacza to więc, że jest on u nas obecnie wręcz nieporównywalnie droższy niż we wspomnianych krajach. Jeżeli więc macie chęć i możliwość zakupu Nexusa 4 w obniżonych cenach wydaje się, że byłaby to trafna decyzja. Za niewielką kwotę otrzymalibyście bowiem do dyspozycji high-endowy gadżet, który stałby w pierwszym rzędzie w kolejce po najświeższe aktualizacje Androida. No chyba, że czekacie na Nexusa 5...