Ni no Kuni - nowy zwiastun

Wydana w grudniu 2010 roku na konsolkę DS, gra Ni no Kuni z miejsca zawładnęła umysłami graczy z całego świata. Również moim... Dziwi zatem fakt, że nadal nie ma planów wypuszczenia tytułu poza Krajem Kwitnącej Wiśni. Tym bardziej, że zbliża się jej wielki brat.

Muszę przyznać, że samą produkcją fascynuję się od pierwszych materiałów. A nowy zwiastun jeszcze bardziej mnie podkręca, choć równocześnie niezmiernie frustruje. Ni no Kuni to jRPG, na który czekają gracze z całego świata. Level 5 wspólnie ze Studiem Ghibli dokonali prawdziwego cudu, którego zresztą możecie podziwiać między innymi w zwiastunie.

Prawda, że przepiękne? Nie da się ukryć, że gra wygląda prześlicznie w każdym aspekcie. Możemy tylko mieć nadzieję, że wydawca w końcu zmieni zdanie i zdecyduje się na zaprezentowanie jej szerszej publiczności. Warto zaznaczyć, bo i nie wszyscy muszą o tym wiedzieć, że w grudniu 2010 roku Ni no Kuni zostało wydane na konsolkę Nintendo DS, nadejście większego brata przewidziano na listopad bieżącego roku. Gra zapuka wyłącznie do posiadaczy konsoli . Kto wie, może zdarzy się cud i premiera na resztę świata zostanie jednak potwierdzona? Trzymajcie kciuki.