Nie będzie World of Starcraft

A jednak. Po wielu plotkach, domysłach i niedopowiedzeniach poznaliśmy wreszcie oficjalne stanowisko Blizzarda w sprawie World of Starcraft. Jeden z przedstawicieli firmy oznajmił, że taki projekt nie jest realizowany. Koniec marzeń?

Od dłuższego czasu w sieci roiło się od plotek dotyczących projektu World of Starcraft. Mimo iż temperatura opadła po tym jak Blizzard ogłosił Starcrafta 2, to i tak temat pozostawał gorący.

Aż do teraz. Chris Metzen, jeden z przedstawicieli Blizzard Entertainment, oświadczył, że "World of Starcraft nie jest produkowany". Dodał przy tym, że firma faktycznie dyskutowała nad takim projektem. Nie podjęto jednak żadnej decyzji.

Takie stanowisko nie powinno w zasadzie dziwić. W końcu na horyzoncie widać już Stracrafta 2 oraz drugi dodatek do World of Warcraft, czyli Wrath of the Lich King. Zapowiedź kolejnej produkcji byłaby w tym momencie pozbawiona sensu.

Czy możemy mieć nadzieję, że mimo wszystko kiedyś doczekamy się zapowiedzi WoS? Odpowiedź może być tylko jedna - czas pokaże.