Nie będzie nowego Galaxy Note! Galaxy S21 Ultra obsłuży pióro S-Pen.

Samsung finalnie może porzucić rozwój smartfonów z rodziny Galaxy Note. Nadchodzący Galaxy S21 Ultra zaoferuje pióro S-Pen.

Tegoroczne flagowce - Galaxy Note 20 Ultra oraz Galaxy S20 Ultra są niemalże identyczne. Smartfony różnią się od siebie głównie designem, aparatami oraz obsługą rysika S-Pen w Note 20 Ultra.

Rysik S-Pen
Źródło: PCWorld.com

Rysik S-Pen

Źródło: PCWorld.com

Ice universe przekazał, że może w 100% potwierdzić, że Galaxy S21 Ultra zaoferuje obsługę pióra S-Pen. Czy to oznacza, że smartfony Galaxy Note odchodzą na emeryturę?

Samsungi Galaxy Note 20 od początku istnienia były znacznie większe od swoich konkurentów. Dodatkowo cechą charakterystyczną była obsługa rysika. Obecnie smartfony znacząco urosły i gigantyczny ekran nie jest już wyznacznikiem serii Galaxy Note.

Bardzo prawdopodobne, że Samsung zrezygnuje z produkcji smartfonów Galaxy Note. Obecnie Koreańczycy posiadają aż pięć flagowych urządzeń. Możliwe, że duchowym następcom Galaxy Note będzie najwyższy model z serii Galaxy S - Galaxy S21 Ultra.

Smartfony z rodziny Galaxy S21 zostaną zaprezentowane 14 stycznia 2020 roku. Ostatnie przecieki sugerują, że Samsung zaoferuje zupełnie nowe wyświetlacze. Możliwe, że przy okazji pojawi się obsługa pióra S-Pen.

Więcej informacji o Galaxy S21 znajdziesz tutaj.

Źródło: gsmarena.com