Nie będzie połączenia EA z Take - Two?

W ostatnich dniach pojawiły się pogłoski o tym, jakoby Electronic Arts miało zrezygnować z przejęcia firmy Take - Two Interactive. Póki co, żadna z bezpośrednio zainteresowanych firm nie potwierdza tych rewelacji.

O plotkach mówiących o zerwaniu rozmów prowadzonych pomiędzy Take - Two a Electronic Arts poinformował serwis Wall Street.

Na zwołanej konferencji prasowej przedstawiciele Take - Two nie wspomnieli ani słowem o planach związanych ze spółką Electronic Arts. W sprawie tej milczy również szefostwo EA. Informacja ma więc na razie jedynie status plotki.

Zobacz również:

  • Czy warto powrócić do koszmaru sprzed lat? Oto 4 powody, dla których warto zagrać w Dead Space remake
Nie będzie połączenia EA z Take - Two?

Warto przypomnieć, że temat zejścia się dwóch gigantów branży gier komputerowych już od dłuższego czasu krąży w mediach. Póki co, niewiele jednak z tego wynika. Czyżby więc ostatnia informacja o ostatecznym zerwaniu rozmów miała w sobie ziarenko prawdy. O tym, dowiemy się już wkrótce.

Zainteresowanych tym tematem zapraszamy również do artykułu EA oferuje 2 miliardy dolarów za Take-Two. Bezskutecznie.

Aktualizacja: 15 września 2008 10:28

W niedzielę Electronic Arts wydało oficjalne oświadczenie w sprawie domniemanego przejęcia Take 2 Interactive. Przedstawiciel EA oficjalnie potwierdził zerwanie rozmów.

"Decyzja ta jest w pełni przemyślana. Przeanalizowaliśmy wszystkie za i przeciw i jesteśmy zdania, że jest to najlepsze wyjście. Electronic Arts nie będzie chciało wykupić Take 2 Interactive."


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: