Nie działa Ci Internet mobilny? Spokojnie T-Mobile ma globalną awarię

Użytkownicy z całej Polski informują o problemach z działaniem Internetu mobilnego w T-Mobile. Downdetector informuje o potężnej awarii.

Od godziny 10 16 czerwca 2020 roku użytkownicy sieci T-Mobile raportuję o problemach z dostępem do internetu za pośrednictwem sieci 4G LTE.

Logo T-Mobile

Logo T-Mobile

Pierwsze trudności z połączeniem zaczęły się chwilę przed godziną 11. O 11:07 downdetector zanotował zaledwie 19 raportów o problemach z działaniem sieci T-Mobile. Zaledwie 15 minut później o godzinie 11:22 strona poinformowała o ponad 5000 raportów.

Użytkownicy z terenu całego kraju informują o problemach z działaniem Internetu mobilnego. Część internautów donosi także, że występują problemy z połączeniami głosowymi wykonywanymi za pośrednictwem sieci 2G, 3G oraz 4G LTE. Prawie 20 procent wszystkich zgłaszających informuje, że ich karta SIM w ogóle nie działa.

T-Mobile w chwili obecnej nie informuje o problemach. Ostatni post w mediach społecznościowych udostępniono o 11:16. Promuje on nową ofertę z nielimitowanymi gigabajtami, minutami oraz SMS'ami.

Interesujesz się smartfonami? Sprawdź najnowsze informacje o iPhone'ie 12.

Sprawdź, ile kosztuje najnowszy Samsung Galaxy S20 Ultra z modemem sieci 5G