Nie kupuj teraz iMac'a. Apple szykuje prawdziwą niespodziankę!

Aktualna generacja iMac'a coraz częściej trafia na promocje. Niech was nie zwiodą obniżki. Warto zaczekać i kupić zupełnie nową generację. Właśnie dowiedzieliśmy się nowych faktów.

Apple zaskoczyło nas i na początku 2021 roku nie zaprezentowało żadnego nowego sprzętu. To dziwne biorąc pod uwagę, że na odświeżenia czeka spora ilość produktów. Czekamy między innymi na zupełnie nowego iMac'a z procesorem Apple Silicon i całkowicie przeprojektowaną obudową.

Obecnie sprzedawane modele iMaca

Obecnie sprzedawane modele iMaca

l0vetodream podzielił się właśnie z nami informacjami na temat nadchodzących komputerów All-in-One od Apple.

Zobacz również:

  • Niezwykła oferta w przedsprzedaży! iPhone 13 jedynie za 3599 złotych!
  • Uwaga - ważna aktualizacja urządzeń Apple. Grozi im Pegasus

Potwierdza on, że Apple zaprezentuje nowe modele w dwóch rozmiarach. Zastąpią one iMac'a 21,5 Full HD oraz Retina 4K, a także większego iMaca 27 Retina 5K.

l0vetodream przekazał, że topowy model zaoferuje jeszcze większy ekran. Będzie to największy komputer firmy Apple w historii. Na pokładzie znajdziemy co najmniej 28 calową matrycę o rozdzielczości 5K lub wyższej. Nadchodzący komputer w topowych konfiguracjach zastąpi wycofanego niedawno ze sprzedaży iMac'a Pro.

Nowe komputery od Apple zaoferują obudowę podobną do wyświetlacza Pro Retina XDR. Na pokładzie procesory Apple Silicon pracujące w architekturze ARM.

Spodziewamy się, że nowe komputery zaoferują co najmniej 8 GB pamięci operacyjnej (zunifikowanej) oraz jedynie dyski SSD. Apple w końcu porzuci nośniki HDD oraz Fusion Drive (SSD + HDD).

W dalszym ciągu nie znamy daty premiery nowych komputerów All-in-One od Apple.

Źródło: mactrast.com