(Nie) lubisz Firefoksa? Zapytaj o niego Mozillę!

Nasze publikacje poświęcone przeglądarce Mozilla Firefox tradycyjnie wywołują wśród internautów ożywioną dyskusję. Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości i uwagi dotyczące tego programu, dajcie nam znać - przekażemy je Mozilli i poprosimy w waszym imieniu o odpowiedź.

Wszystkie znaki wskazują na to, że Firefox 5, kolejne duże wydanie przeglądarki Mozilli, pojawi się bez opóźnień już za trzy tygodnie (ok. 21 czerwca).

Zbliżający się termin wydania tej popularnej aplikacji wydaje się dobrym momentem na podsumowania - Firefox wciąż utrzymuje status najpoważniejszej alternatywy dla Internet Explorera, ale kwestią otwartą pozostaje, czy twórcom Firefoksa uda się sprostać wysokim oczekiwaniom użytkowników.

Zobacz również:

  • Firefox 115 to ostatnia wersja, która zadziała na Windows 7 i 8

Anonimowy czytelnik pcworld.pl pisał niedawno:

"Nowych funkcji, które pomogą mi sprawniej sprytniej korzystać z przeglądarki brak. Nawet tak prostej rzeczy jak zmniejszenie paska zakładek nie potrafią zrobić, bug występuje od czasów bety Firefoksa 4. Animacje kart nawet w 6 póki co nieobecne, inne [przeglądarki - red.] dawno już maja.(...)

Jak brakuje deweloperów, to żaden szybszy czy dłuższy cykl rozwojowy nie pomoże (jak nie ma komu pracować na rozwojem, taka prawda). Wystarczy popatrzeć na bugliste i zobaczyć jak wiele bugów, wiele z nich starych, nie ma od dawna przypisanej osoby do jego rozwiązania. Przykre to"

A to tylko jedna z krytycznych uwag pod adresem Mozilli i jej produktu.

Czekamy na wasze uwagi i komentarze dotyczące przyszłości i rozwoju Firefoksa - możecie je:

- publikować w komentarzach pod tym artykułem

- zamieszczać na profilu PC Worlda na Facebooku

- publikować w specjalnym wątku na Forum IDG

- wysyłać pocztą elektroniczną na adres redakcji.

Najciekawsze opinie wybierzemy i prześlemy Mozilli.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: