Nie lubisz ładować smartfona? Sprawdź Samsunga Galaxy F12

Producenci wprowadzają na rynek coraz szybsze systemy ładowania. Samsung idzie inną drogą i robi wszystko, abyśmy nie musieli zbyt często lądować naszych smartfonów.

Samsung od kilku lat posiada w swojej ofercie smartfony, które oferują akumulatory o gigantycznej pojemności. Oczywiście nie są to flagowe modele z rodzin Galaxy S oraz Galaxy Note.

Samsung Galaxy M31 z baterią o pojemności 6000 mAh

Samsung Galaxy M31 z baterią o pojemności 6000 mAh

Pojemne akumulatory znajdziemy w średniakach z rodzin Galaxy M oraz Galaxy F.

Koreańczycy szykują nowego smartfona z rekordowo pojemną baterią. Smartfon o numerze modelu SM-F127G zadebiutuje jako Samsung Galaxy F12. Najnowsze przecieki wskazują, że nachodzące urządzenie zostanie wyposażone w akumulator o pojemności 7000 mAh. Tak dużą baterią nie mogą się pochwalić niektóre ultrabooki.

Zastanawiasz się, jak wyglądać będzie smartfon z tak dużą baterią. Co ciekawe wszystko wskazuje na to, że Samsung Galaxy F12 nie będzie gigantycznie duży i ciężki.

Samsung Galaxy F12
Źródło: sammobile.com

Samsung Galaxy F12

Źródło: sammobile.com

Smartfon zaoferuje cztery aparaty na pleckach, ale nie znamy jeszcze ich specyfikacji technicznej. Przeciek sugeruje, że Samsung Galaxy F12 dostanie ekran Infinity-O o przekątnej 6,7 cala.

Dodatkowo do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia tylnej części obudowy. Dzięki niej wiemy, że Galaxy F12 otrzyma plastikowe plecki z błyszczącym, holograficznym wzorem. Urządzenie prawdopodobnie zostanie wyposażone w układ Exynos oraz 4 GB pamięci operacyjnej.

Plecki Samsunga Galaxy F12
Źródło: sammobile.com

Plecki Samsunga Galaxy F12

Źródło: sammobile.com

Więcej informacji na temat Samsunga Galaxy F12 powinno pojawić się w najbliższych tygodniach

Źródło: sammobile.com