Nie ma sensu przepłacać. Oto najlepsze myszki do 100 zł

Szukasz myszki do pracy biurowej i rozrywki? Poniżej 100 złotych znajdziesz sporo ciekawych modeli. Oto rekomendowane.

Fot.: Quantum

Myszka komputerowa jest dla użytkowników laptopów i desktopów czymś tak oczywistym, że nie można sobie bez niej wyobrazić życia codziennego. Jednak gdy patrzymy na oferty sklepów, widzimy kolosalny rozstrzał cenowy - od kilkunastu do kilkuset złotych. Przy takim wyborze można poczuć dezorientację - dlaczego są tak wielkie różnice? Odpowiedź jest dość prosta: ponieważ myszki różnią się zarówno liczbą przycisków, jak i możliwościami. Te droższe są zazwyczaj dedykowane graczom, którzy mają inne wymagania niż np. pracownicy biurowi.

A czy można znaleźć dobrą myszkę do 100 złotych, która będzie wygodnym rozwiązaniem w każdej sytuacji? W takiej cenie nie spodziewajmy się cudów, ale dobre modele także się trafiają. Oto nasz wybór.

Zobacz również:

  • Myszki bezprzewodowe 2023. Najciekawsze myszki bezprzewodowe 2023
  • Zapłacisz tyle? Oto najdroższe myszki na rynku

FURY Hunter 2.0

Nie ma sensu przepłacać. Oto najlepsze myszki do 100 zł

Fot.: Fury

FURY Hunter 2.0 to myszka dla graczy, oferująca sześć przycisków i maksymalną rozdzielczość na poziomie 6400 DPI. Łączy w sobie wytrzymałość, precyzję i ergonomię. Została wyposażona w podświetlenie RGB z możliwością ustawienia jednego z sześciu trybów. Za szybkie wykonywanie poleceń odpowiadają przełączniki Huano, których żywotność sięga do 5 mln kliknięć. Mysz również jest wyposażona gamingowe oprogramowanie oferujące szeroką gamę funkcji, które można przypisać do jednego z 6 programowalnych przycisków.

Cena: 69,99 zł w Media Expert.

XQUANTUM WM502R Silent

Nie ma sensu przepłacać. Oto najlepsze myszki do 100 zł

Fot.: MediaExpert

XQUANTUM WM502R Silent to myszka bezprzewodowa o zasięgu wynoszącym 10 metrów. Dzięki ergonomicznemu kształtowi pozwala na wygodną pracę przy komputerze przez wiele godzin osobom prawo- i leworęcznym. Dzięki ergonomicznemu kształtowi możesz zapomnieć o problemie z doborem myszki i dopasowaniu jej do wszystkich domowników. Wyróżnia się niemal niesłyszalnymi kliknięciami, dzięki czemu można pracować lub bawić się w nocy. Możesz ustawić rozdzielczość na 1600, 1200 lub 800 DPI. Oferuje cztery przyciski.

Logitech M185

Nie ma sensu przepłacać. Oto najlepsze myszki do 100 zł

Fot.: Logitech

Bezprzewodowa myszka Logitech M185 zwraca uwagę dzięki wygodnemu, wyprofilowanemu kształtowi dopasowanemu do naturalnej krzywizny dłoni. Czujnik optyczny umożliwia płynne i precyzyjne śledzenie ruchu oraz sterowanie kursorem na niemal każdej powierzchni. Sziała nawet do 12 miesięcy bez zmiany baterii dzięki wyłącznikowi zasilania oraz trybowi automatycznego oszczędzania energii. Maksymalne DPI wynosi 1000, a urządzenie wyposażone jest w trzy przyciski.

A4Tech V-track G9-500F-1

Nie ma sensu przepłacać. Oto najlepsze myszki do 100 zł

Fot.: A4

A4Tech V-track G9-500F-1 to wyposażona w cztery przyciski bezprzewodowa myszka biurowa, której maksymalne DPI wynosi 2000. Precyzję działania i bezproblemową pracę myszki zapewnia wysokiej klasy sensor optyczny. To myszka zaprojektowana specjalnie dla osób praworęcznych. Jej profil został opracowany tak, by doskonale leżała pod prawą dłonią – przyciski, wypukłości i zagłębienia są dokładnie tam, gdzie trzeba, by zapewnić precyzję działania urządzenia i najwyższy komfort jego użytkowania.

Krux Astera RGB

Nie ma sensu przepłacać. Oto najlepsze myszki do 100 zł

Fot.: Krux

Krux Astera RGB to przewodowa myszka optyczna, która oferuje siedem przycisków i maksymalne DPI na poziomie 12000. Uroku dodaje jej podświetlenie, a obudowa o strukturze plastra miodu gwarantuje doskonałą wentylację podzespołów, co przyczynia się efektywnie do wydłużenia żywotności gryzonia. Przyciski są programowalne - obsługują m.in. makra. Pozwala to na pełną personalizację urządzenia, co jeszcze bardziej podnosi komfort jego użytkowania.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: