"Nie otwieraj oczu" - Netflix planuje kolejny film!

Wygląda na to, że Netflix planuje nakręcić kolejny film umiejscowiony w świecie "Nie otwieraj oczu" z 2018 roku.

Fot. Netflix

Film, który w ofercie Netflixa pojwił się w 2018 roku, okazał się być wielkim hitem. Tylko w pierwszych 28 dniach zobaczyło go 90 milionów subskrybentów platformy, co w tamtym momencie było rekordowym rezultatem dla Netflixa. Nie dziwi nas więc fakt, że producenci rozpoczęli prace nad kolejnym filmem umiejscowionym w tym świecie.

Portal Deadline informuje, że Netflix pracuje już dość intensywnie nad hiszpańskojęzycznym spin-offem filmu, którego gwiazdą była Sandra Bullock. Zdaniem dziennikarzy już w listopadzie mają rozpocząć się na prace na planie produkcji, który znajduje się w Barcelonie. Znana jest już także część aktorów, którzy się na nim pojawią. W obsadzie znajdę się między innymi Mario Casas, Georgina Campbell, Diego Calva, Alejandra Howard, Naila Schuberth, Patrick Criado, Celia Freijeiro with Lola Dueñas, Gonzalo de Castro, Michelle Jenner oraz Leonardo Sbaraglia.

Zobacz również:

Wiemy też, że producentami są osoby pracujące na planie pierwszej części: Dylan Clark oraz Chris Morgan, a reżyserką ponownie będzie Susanne Bier. Scenarzystami filmu będą Alex oraz David Pastor.

Będzie on oczywiście umiejscowiony w świecie znanym z Nie otwieraj oczu, który opanowany został przez nieznane stworzenia, które zmuszają ludzi, którzy na nie spojrzą do popełnienia samobójstwa. Głównymi bohaterami spin-offu mają być Sebastian oraz Anna, przedzierający się przez wyludnioną Barcelonę. W trakcie podróży okaże się jednak, że czyha na nich większe niebezpieczeństwo od tajemniczych istot.

Nie wiemy, czy hiszpańska produkcja będzie jedynym nowym filmem Netflixa, osadzonym w tym świecie. Już niedługo po premierze pierwszej części w 2018 roku mówiło się, że producenci będą chcieli nakręcić kontynuację, w której ponownie wystąpi Sandra Bullock. Nie wiemy jednak, czy ten projekt zostanie zrealizowany, czy hiszpańskojęzyczny film jest jego zastępstwem.

Zobacz także: "Armia złodziei" Zacka Snydera już dostępna! Zobacz, gdzie obejrzeć!