Nie patrz w górę - gdzie obejrzeć online za darmo?

Wraz z oficjalną datą premiery filmu "Nie patrz w górę " fani zastanawiają się, czy można go zobaczyć gdzieś indziej niż w kinie? Disney Plus, CDA Premium, Netflix, a może HBO GO?

"Nie patrz w górę" to amerykański film wyreżyserowany przez Adama McKaya. Fabuła opowiada o studentce astronomii Kate Dibiasky i jej profesorze dr Randall Mindy, którzy odkrywają, że po systemie słonecznym krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się ona na kursie kolizyjnym z Ziemią. Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy, a opanowanie 24-godzinnego cyklu obiegu informacji i przyciągnięcie uwagi zafascynowanej mediami społecznościowymi opinii publicznej, zanim będzie za późno, okazuje się szokująco komicznym doświadczeniem. Co trzeba zrobić, by świat po prostu spojrzał w górę?

Nie patrz w górę

fot. NIKO TAVERNISE/NETFLIX

Nie patrz w górę

reż. Adam McKay

Dwójka astronomów szturmuje media, aby ostrzec ludzkość przed zmierzającą w stronę Ziemi zabójczą kometą. Problem w tym, że mało kogo to obchodzi.

  • Reżyseria: Adam McKay
  • Scenariusz: Adam McKay, David Sirota
  • Obsada: Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Maryl Streep, Care Blanchett, Jonah Hill, Mark Rylance, Tyler Perry, Timothee Chalamer, Ariana Grande, Scott Mescudio, Michael Chiklis, Melanie Lynskey, Himesh Patel, Tomer Sisley, Paul Guilfoyle, Robert Joy
  • Gatunek: Dramat, Komedia, Sci-Fi
  • Kategorie: O nietypowej tematyce, Prowokacyjny, Błyskotliwy, Mroczny, Prześmiewczy
  • Kategoria wiekowa: 16+

Film "Nie patrz w górę" swoją premierę kinową w Polsce miał 10 grudnia. Niektórzy fani wolą jednak oglądać produkcje za pomocą serwisów streamingowych. Pytanie więc brzmi, czy produkcję można zobaczyć na Disney Plus, Netflixie albo HBO GO? Sprawdź, jakie jeszcze premiery pojawią się w tym miesiącu w kinach.

Zobacz również:

  • Netflix – premiery i nowości czerwca 2023. Co jeszcze nas czeka?
  • Recenzja: Rick i Morty. Długo i szczęśliwie - przeczytałam go przed premierą 6 sezonu i...

Na razie nie, jednak od 24 grudnia tytuł "Nie patrz w górę" będzie dostępny na Netflixie. Poza tym nie ma informacji, żeby producenci mieli w planach dystrybucję online na innych platformach VOD takich jak: Disney Plus, Chili, iTunes Store, Rakuten, VOD.pl, HBO GO, CDA Premium czy Player. Alternatywną opcją będzie kupienie filmu w wersji fizycznej na przykład na Amazonie lub w innym sklepie partnerskim.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: