Nie tylko Napster

Pojawiła się kolejna wersja BearShare, najpopularniejszego programu do korzystania z zasobów sieci Gnutella.

Program BearShare, który ukazał się właśnie w wersji 2.2.4, to najpopularniejsze wśród internautów narzędzie do wyszukiwania, pobierania i udostępniania plików w sieci Gnutella.

Za pomocą aplikacji można dotrzeć do wszystkich rodzajów plików dostępnych w ramach Gnutelli, m.in. do muzyki w formacie MP3, animacji (MPEG, AVI, ASF, MOV) oraz plików graficznych (JPG i GIF).

BearShare jest łatwy w obsłudze, a praca z nim nie sprawia kłopotów. Oferuje rozbudowany system pomocy, m.in. dla każdej sekcji programu przygotowano oddzielny zestaw najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi (FAQ). Posiada wbudowany mechanizm przyspieszający pobieranie pliku, a użytkownik jest na bieżąco informowany o stopniu zaawansowania tego procesu. Wersja 2.2.4 ma zintegrowaną, uproszczoną przeglądarkę internetową oraz zawiera funkcję FileFreedom Sidekick.

Program jest rozpowszechniany na zasadzie freeware - pełna, nieograniczona wersja BearShare jest dostępna w naszym serwisie FTP: www.pcworld.com.pl/ftp/pc/programy/0844.html

Więcej informacji: www.freepeers.com/


Zobacz również