Nie tylko dla bankierów

Bankier.pl to nowy serwis internetowy, przeznaczony dla użytkowników zainteresowanych informacjami z dziedziny finansów.

Od 1 czerwca działa finansowy portal Bankier.pl. Serwis ten dostarcza bieżące wiadomości gospodarcze, informacje na temat oferty banków oraz innych instytucji finansowych. Podawane są także kursy walut i doniesienia z polskiej giełdy papierów wartościowych wraz z technicznymi analizami. Bankier.pl adresowany jest zarówno do profesjonalistów, jak i do osób, które dopiero odkrywają arkana biznesu. Na stronach serwisu umieszczono bazę podstawowej wiedzy finansowej, porad i przystępnych komentarzy. Możliwe jest też zadawanie pytań bezpośrednio zespołowi redakcyjnemu.

Dzięki portalowi Bankier.pl internauci, zainteresowani tematyką finansową, otrzymują narzędzie umożliwiające wyszukanie informacji o rachunkach bankowych, kartach kredytowych, depozytach oraz atrakcyjnych kredytach. Twórcy serwisu zapowiadają, iż Bankier.pl będzie stale uaktualniany i wzbogacany. Firma planuje m.in. zawarcie kolejnych umów z wydawcami prasy zagranicznej oraz z instytucjami finansowymi, działającymi na rynku polskim.

www.bankier.pl


Zobacz również