Nie tylko dla graczy. Duże zniżki na Amazonie na sprzęt znanej firmy [28.11.2022]

Dobra myszka, mikrofon, a może klawiatura? Teraz wyjątkowa okazja - nawet 32% zniżki!

Fot.: Andrea Piacquadio/Pexels

Gorączka Cyber Friday udzieliła się również firmie Logitech, która od dzisiaj rozpoczyna w serwisie Amazon sprzedaż swoich produktów w atrakcyjnych promocjach. Pokazujemy najlepsze, które się pojawiają. Pamiętaj, że okazje te przeznaczone są dla osób korzystających z abonamentu Prime. To kolejny powód, dla którego warto wejść w jego posiadanie.

Logitech Mx Master 2S

Nie tylko dla graczy. Duże zniżki na Amazonie na sprzęt znanej firmy [28.11.2022]

Fot.: Logitech

Myszka bezprzewodowa Logitech Mx Master 2S z siedmioma przyciskami. Rozdzielczość do 4000 dpi. Możesz używać dostosowującego się do szybkości kółka przewijania, które przełącza się automatycznie między trybem kliknięcie po kliknięciu a błyskawicznym przewijaniem.

Zobacz również:

Cena w promocji: 274,99 zł, bez promocji: 399 zł. Skorzystaj i kup teraz!

Blue Microphones 988-000172

Nie tylko dla graczy. Duże zniżki na Amazonie na sprzęt znanej firmy [28.11.2022]

Fot.: Blue

Mikrofon USB do nagrywania i strumieniowania. Pozwala ustawić wysokość mikrofonu w stosunku do źródła dźwięku. Głośny i wyraźny dźwięk z gwarancją wydajności

Cena w promocji: 169,89 zł zamiast 249 zł. Kup teraz!

Logitech K380 Multi-Device Bluetooth

Nie tylko dla graczy. Duże zniżki na Amazonie na sprzęt znanej firmy [28.11.2022]

Fot.: Logitech

Korzystając z klawiatury K380 Multi-Device, możesz w prosty sposób połączyć się ze wszystkimi swoimi urządzeniami i pisać na nich. Obsługieane systemy: Windows, Mac, Chrome OS, Android, iOS (iPhone i iPad) oraz Apple TV (tylko 2. i 3. generacji). Zalety:

 • Korzystaj z tej niewielkiej i lekkiej klawiatury, aby pisać w dowolnym miejscu w domu.
 • Dedykowane przyciski Easy-Switch umożliwiają proste połączenie z maksymalnie trzema komputerami i natychmiastowe przełączanie się między nimi.
 • Niezależnie od urządzenia połączonego z klawiaturą, pisanie odbywa się w znajomy sposób, a do tego można korzystać z ulubionych klawiszy dostępu i skrótów.
 • Dwuletnia żywotność baterii praktycznie eliminuje problemy z bateriami i pozwala skupić się na pisaniu. Podana żywotność baterii klawiatury odnosi się do około dwóch milionów naciśnięć klawiszy w ciągu roku, w typowych warunkach pracy biurowej. Wyniki uzyskiwane przez poszczególnych użytkowników mogą być różne.

Cena w promocji: 131,99 zł zamiast 168,14 zł. Skorzystaj i kup teraz!

Logitech G29 Driving Force Racing Wheel

Nie tylko dla graczy. Duże zniżki na Amazonie na sprzęt znanej firmy [28.11.2022]

Fot.: Logitech

Kierownica wyścigowa do konsoli PlayStation i komputera. Zalety:

 • Zaprojektowana do obsługi najnowszych gier dla konsoli PlayStation4, PlayStation3 i komputerów PC. Dodaj kierownicę Driving Force do swojego kontrolera, a już nigdy nie będziesz chciał ścigać się przy użyciu zwykłego kontrolera. Kierownica G29 Driving Force obsługuje także wybrane gry na komputerach PC.
 • Realistyczne siłowe sprzężenie zwrotne. Kierownicę G29 Driving Force zaprojektowano z użyciem dwóch silników do obsługi siłowego sprzężenia zwrotnego, aby realistycznie symulować wrażenie prowadzenia samochodu i zachowanie opon na każdym zakręcie i na różnych podłożach. Sprawia to, że odczujesz wszystkie efekty nadsterowności, podsterowności i poślizgu. Spiralne koła zębate zapewniają wyjątkowo płynne, ciche i precyzyjne sterowanie. Naciąg zapobiegający zacięciom zapewnia odpowiednie napięcie kierownicy i pedałów, maksymalizując kontrolę.
 • Łatwo dostępne elementy sterujące grą. Konsola D-Pad, przyciski konsoli i półautomatyczne łopatkowe dźwignie zmiany biegów są wygodnie rozmieszczone na kierownicy. Wskaźniki LED umieszczone tuż nad środkiem kierownicy wskazują dokładnie, kiedy należy zwiększyć lub zredukować przełożenie, dzięki czemu możesz utrzymać maksymalne przyspieszenie bez odrywania wzroku od toru.
 • Szybko reagujący moduł pedałów. Klawiatura G29 ma oddzielny moduł pedałów nożnych, dzięki czemu możesz wygodnie hamować, przyspieszać i zmieniać biegi tak jak w samochodzie. Nieliniowy pedał hamulca symuluje działanie układu hamulcowego reagującego na siłę nacisku, co zapewnia lepsze doznania i bardziej precyzyjne hamowanie.

Cena w promocji: 879 zamiast 969 zł. Kup teraz!

Logitech Blue Yeti mikrofon USB

Nie tylko dla graczy. Duże zniżki na Amazonie na sprzęt znanej firmy [28.11.2022]

Fot.: Amazon

Logitech Blue Yeti mikrofon USB - idealny do nagrywania i strumieniowania na komputerze PC i Mac, strumieniowego przesyłania gier, połączeń Skype, Youtube-Streaming Teal Black. Zalety:

 • Technologia trzech kapsułek: profesjonalny mikrofon wytwarza wyraźny, mocny dźwięk w jakości nadawania filmów na YouTube, streamingu Twitch, podcastów, spotkań zoom i nagrań muzycznych
 • Oprogramowanie Blue VO! CE: Streaming i nagrania z wyraźnym dźwiękiem Broadcastingowym i rozrywka odbiorców dzięki ulepszonym efektom, zaawansowanej modulacji i sampli audio HD
 • Cztery tryby: elastyczna charakterystyka kierunkowa nerkowa, kulowa, ośmiu i stereo umożliwiają nagrania, do których wymagane byłoby kilka mikrofonów, do śpiewu, instrumentów i podcastów
 • Zintegrowane sterowanie dźwiękiem: głośność słuchawek, charakterystyka kierunkowa, funkcja wyciszenia i wzmocnienie mikrofonu zapewniają pełną kontrolę nad każdym poziomem procesu nagrywania i strumieniowania
 • Konstrukcja z możliwością pozycjonowania: mikrofon stołowy przechylić do źródła dźwięku, aby zoptymalizować jakość dźwięku dzięki regulowanemu stojakowi i śledzić głos w czasie rzeczywistym dzięki bezlatencjowemu monitorowaniu

Cena w promocji: 479 zł zamiast 583,64 zł! Kup teraz!

Logitech G Pro Wireless Gaming Mouse

Nie tylko dla graczy. Duże zniżki na Amazonie na sprzęt znanej firmy [28.11.2022]

Fot.: Logitech

Logitech G Pro Wireless Gaming Mouse - bezprzewodowa mysz do grania.

 • Stworzona z udziałem profesjonalnych graczy dla profesjonalnych graczy – projektowanie myszy do gier PRO Wireless trwało dwa lata, a przez ten czas zbieraliśmy informacje bezpośrednio od profesjonalnych e-sportowców, co gwarantuje najwyższe parametry spełniające wymagania najlepszych graczy na świecie.
 • Technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED – technologia LIGHTSPEED zapewnia profesjonalną wydajność łączności bezprzewodowej pokonującą ograniczenia związanie z opóźnieniem i zasilaniem oferując doskonałą szybkość odświeżania położenia wynoszącą 1 ms. Pozwala to ograniczyć tarcie związane z plątaniem się kabli, co może być rozpraszające dla profesjonalnych graczy rywalizujących na najwyższym poziomie.
 • Czujnik HERO – bezprzewodowa mysz do gier PRO Wireless została wyposażona w najnowszą wersję czujnika do gier HERO o najwyższych parametrach. Nowy czujnik HERO cechuje się szybkością reakcji wynoszącą ponad 400 IPS i zapewnia śledzenie ruchu w rozdzielczości 25 600 DPI z dokładnością na poziomie pojedynczych pikseli, a także dziesięciokrotnie wyższą energooszczędnością.
 • Ultralekka technologia – innowacyjny endoszkielet o ultracienkiej warstwie zewnętrznej grubości zaledwie 1 mm zapewnia niezwykłą wytrzymałość i podparcie konstrukcji, wszystko to w obudowie ważącej tylko 80 g. Niezwykle poprawiona wydajność energetyczna czujnika HERO umożliwia zastosowanie trzykrotnie lżejszego akumulatora o dwukrotnie dłuższej żywotności.

Cena w promocji: 319 zł zamiast 414,49 zł! Kup teraz!

Logitech G Farm Sim Controller

Nie tylko dla graczy. Duże zniżki na Amazonie na sprzęt znanej firmy [28.11.2022]

Fot.: Logitech

Logitech G Farm Sim Controller - pełne zarządzanie gospodarstwo.

 • Teraz na bieżąco z udoskonaleń technicznych, które adres feedback od społeczności, ciężki sprzęt Bundle jest gotowy do rygorów życia na farmie.
 • Obrót kierownicy 900 stopni oferty kół realistyczny prędkości obrotowej na kole kierownicy i ciągnik bardzo dokładnej kontroli, zapewniając plony zbiera się sprawnie.
 • Zintegrowane podwójne paluszki analogowe znaczy, że nie ma potrzeby, aby przełączać się między różnymi sterownikami do różnych zadań - czy jazdy lub pieszo, masz pełną kontrolę od kierownicy.
 • Nawet skomplikowane maszyny rejestrowania świadczone są proste w obsłudze dzięki panelu bocznym drążku ładowarka z jej 6 osiach.
 • Ustaw i zapomnij prędkości tempomatu pokrętło i 37 programowalnych przycisków zapewniają elastyczność do kontrolowania całego gospodarstwa z tylko jednego kontrolera.

Cena w promocji: 715,34 zł zamiast 889,90 zł! Kup teraz!

Logitech G Astro A30 LIGHTSPEED Bezprzewodowe Słuchawki Gamingowe

Nie tylko dla graczy. Duże zniżki na Amazonie na sprzęt znanej firmy [28.11.2022]

Fot.: Logitech

Logitech G Astro A30 LIGHTSPEED - bezprzewodowe słuchawki gamingowe z Bluetooth, Dolby Atmos, odłączany mikrofon, bateria 27 h.

 1. Do Wszystkich Gier: Kompatybilne z Playstation, Xbox, XB Series X|S, Nintendo Switch, PC, Komórką, iOS, Android – możliwość połączenia z wieloma urządzeniami naraz oraz miksowania dźwięku
 2. Przejmij Kontrolę nad Dźwiękiem: Reguluj dźwięk i doświadczenie gry na bieżąco dzięki aplikacji mobilnej Logitech G na iOS i Android
 3. Miksowanie i Elastyczność: Miksuj wiele urządzeń naraz poprzez profesjonalną technologią bezprzewodową LIGHTSPEED, połączenie 2.4 GHz Bluetooth oraz 3.5 mm jack
 4. Mikrofon Odłączany na wysięgniku lub Wbudowany : Wybierz styl swojego mikrofonu i daj się wyraźnie usłyszeć
 5. Epicka Żywotność Baterii: Bezprzewodowe Słuchawki Gamingowe A30 działają przez 27+ godzin, abyś długo cieszył się bezprzewodową wolnością na różnych platformach; ładowanie za pomocą złącza USB-C
 6. Dopasuj pod Siebie: Spersonalizuj swoje słuchawki A30 za pomocą specjalnych Nakładek na Głośniki, które można wymieniać, aby podzielić się swoim stylem z całym światem

Cena w promocji: 975,99 zł zamiast 1059 zł!. Kup teraz!

Pozostałe promocje znajdziesz na tej stronie. Warto skorzystać, dopóki trwają!

Źródło: własne