(Nie)zapomniane piaski Spec Ops: The Line - nowy trailer i data premiery!

Dubaj - niegdyś ekonomiczne imperium, teraz okaleczona przez kataklizmy, burze piaskowe i lokalne bojówki mordownia, do serca której gracz musi się przedostać w celu uratowania zaginionego oddziału piechoty wojsk amerykańskich. Pamiętacie o tym jeszcze? Pytam, ponieważ temat Spec Ops: The Line po niespełna półtorarocznej absencji wraca na wokandę!

2K Games zgodnie z ubiegłotygodniową obietnicą po raz pierwszy od dawien dawna zaprezentowało klimatyczny zwiastun gry o wymownym tytule The Journey, który pokrótce oprowadzi Was po olbrzymiej piaskownicy, gdzie zamiast plastikowej łopatki i wiaderka znajdziecie zgliszcza wieżowców i wiszące na słupach zwłoki cywilów.

Jednocześnie z pojawieniem się powyżej zamieszczonego materiału zostało zniesione embargo, a w Sieci zaczęły pojawiać się kolejne, pozytywnie nastrajające artykuły opisujące wrażenia szczęśliwców, którzy mieli już przyjemność zapoznać się z określonym fragmentem rozgrywki. Ponadto, wydawca rzeczonej gry pochwalił się już wstępnie ustaloną datą premiery obejmującą okres wiosny 2012 roku. Spec Ops: The Line pojawi się na czołowych platformach stacjonarnych, czyli PlayStation 3, Xboksie 360 i PC. Jest na co czekać.