Niebezpieczna prędkość

Do sprzedaży trafiła kolejna część gry wyścigowej NASCAR.

Dziś do amerykańskich sklepów trafiła gra NASCAR 2000. Należy ona do gatunków wyścigów samochodowych i jest dostępna na razie tylko w wersji na PC.

Autorzy postarali się o uzyskanie odpowiednich licencji, dzięki czemu możemy oglądać w grze wszystkich kierowców biorących udział w zawodach formuły NASCAR. Do dyspozycji graczy oddano zestaw osiemnastu oryginalnych tras (m.in. tory w Atlancie, Las Vegas i Indianapolis) oraz kilkanaście różnych marek samochodów, wśród których prym wiodą Ford, Pontiac i Chevrolet. Sama rozgrywka jest bardzo realistyczna, a dodatkowych wrażeń dostarcza dopracowany algorytm sztucznej inteligencji przeciwników oraz szybka grafika 3D i bardzo dobre efekty dźwiękowe (duże wrażenie robi ryk potężnych silników). NASCAR 2000 oferuje nam kilka rodzajów rozgrywki, począwszy od jazdy próbnej, na mistrzostwach kontynentu skończywszy.

Obecnie NASCAR 2000 jest sprzedawany jedynie za oceanem w sugerowanej cenie detalicznej 39,95 USD. Niebawem gra trafi również na rynek europejski.


Zobacz również