Niebieski krab zaczerpnie WWW

Blue Crab 4.6.4 to program dla systemu Mac OS X służący do kopiowania zawartości stron internetowych na dysk komputera. Narzędzie potrafi pobrać witrynę w całości lub w częściach. Dzięki opcjom filtrowania może być bardzo użyteczny w zapisywaniu obrazków lub plików PDF.

Niebieski krab zaczerpnie WWW
Możesz używać tej aplikacji do szybkiego przeglądania stronn WWW w trybie offline lub wyszukiwania najrozmaitszych rzeczy w serwisach. Innym zastosowaniem może być zapisywanie wszelkich materiałów multimedialnych. W ten sposób bez wysiłku można skopiować wszystkie obrazki, pliki wideo, PDF, pliki ZIP i muzykę.

Przydatne są filtry pobierania, w których można zdefiniować elementy ignorowane i kopiowane. Np. jeśli interesują Cię jedynie pliki w formacie JPG, to możesz pobrać tylko ten typ danych. Program uruchomiony na jednym adresie URL zachowuje się na tyle inteligentnie, że nie pobiera całej domeny, a jedynie wskazaną stronę. Wersja demonstracyjna działa przez 8 dni.

Pobierz plik

Aplikacja wymaga systemu Mac OS X 10.3.9 lub nowszego. Pełna wersja kosztuje 25 USD. Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta.