Niedrogie bezprzewodowe słuchawki douszne Denver Electronics debiutują w Polsce

W ofercie duńskiego producenta Denver Electronics pojawiły się przystępne cenowo bezprzewodowe słuchawki douszne o symbolu TWE-51. Stanowią one popularną w ostatnim czasie koncepcję sprzętu, który możemy ładować z poziomu dołączonego do zestawu wygodnego etui z baterią.

Słuchawki bezprzewodowe Denver Electronics TWE-51

Jeśli nie stać was na wydanie co najmniej kilkuset złotych na bezprzewodowe słuchawki douszne, być może propozycją wartą rozważenia będzie nowy na polskim rynku produkt duńskiej marki Denver Electronics. Za model TWE-51 zapłacimy w okolicach 200 zł. Co dostaniemy za taką cenę?

Przede wszystkim sprzęt warto pochwalić za brak jakiegokolwiek okablowania. Same słuchawki są bardzo lekkie. Każda z nich waży raptem 4,3 grama. Za sprawą elastycznych gumowych wkładek dopasowują się do kształtu ucha. Wbudowana bateria o pojemności 50 mAh pozwala słuchać muzyki nieprzerwanie przez 3 godziny. W trybie czuwania możemy liczyć na nawet 150 godzin pracy bez konieczności ładowania.

Dołączone do zestawu etui pełni również rolę stacji dokującej z wbudowaną baterią o pojemności 500 mAh. Wystarczy włożyć do niego słuchawki, aby je naładować. TWE-51 korzystają z bezprzewodowej łączności Bluetooth v4.2+EDR. Umieszczone w nich przetworniki o średnicy 6 mm działają w zakresie częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz. Wbudowany mikrofon pozwala wykorzystać sprzęt do rozmów głosowych.