Niedźwiedzia Łapa skanuje

Veracomp sprzedaje skanery Mustek z nowej serii Be@rPaw ("Niedźwiedzia Łapa") wykonane w technologii CCD.

Veracomp sprzedaje skanery Mustek z nowej serii Be@rPaw ("Niedźwiedzia Łapa") wykonane w technologii CCD.

Producent wyposażył je w wielofunkcyjny panel do obsługi takich funkcji jak: skanowanie, drukowanie, wysyłanie faksów i poczty elektronicznej oraz interfejs USB służący do komunikacji z komputerem. Produkty zaopatrzono również we wbudowaną przystawkę do slajdów, która pozwala użytkownikom na skanowanie materiałów transparentnych.

Na rynku dostępne będą dwa modele: Be@rPaw 1200 TA - pracujący w rozdzielczości 600 x 1200 dpi, przeznaczony do zastosowań domowych i biurowych, oraz Be@rPaw 2400 TA - osiągający rozdzielczość 1200 x 2400 dpi, dedykowany zastosowaniom profesjonalnym. Wbudowana przystawka do slajdów 35 mm wyposażona jest w oddzielny kabel do podłączenia do skanera i pozwala na skanowanie do 4 czterech klatek filmu 35 mm jednocześnie.

Urządzenia współpracują z systemami Windows 98/2000/ ME. Dostarczane są wraz z oprogramowaniem do rozpoznawania tekstu (, FineReader 4.0), edycji grafiki (Photo Express, Picture Publisher 9.0 ).

Produkty objęte są dwuletnią gwarancją. Ponadto, ich użytkownicy mogą korzystać z systemu szybkiej pomocy technicznej w ramach pakietu opieki Mustek Assistance.

Ceny netto skanerów przedstawiają się następująco: Mustek Be@rPaw 1200TA - 459,00 zł, natomiast Mustek Be@rPaw 2400TA - 788,00 zł.