Nielimitowane rozmowy w T-Mobile

Pierwszy dzień realnej obecności na polskim rynku marka T-Mobile chce mocno zaakcentować - firma wprowadzi nową ofertę połączeń głosowych krajowych i zagranicznych, w tym nielimitowane rozmowy.


Polski T-Mobile ma oficjalnie ruszyć 5 czerwca - jest to wynik przejęcia 100 proc. akcji Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora sieci Era, przez koncern Deutsche Telekom, właściciela marki T-Mobile. Tego samego dnia zaproponuje nową ofertę. "Klienci T-Mobile w Polsce w ramach ofert "Zawsze" otrzymają możliwość nielimitowanych i bezpłatnych połączeń zarówno na krajowe numery T-Mobile, włączając klientów Ery i Tak Taka, jak i na numery T-Mobile na świecie" - czytamy w oświadczeniu spółki.

Dla klientów indywidualnych

Zawsze rozmawiaj - za 39 złotych klient ma możliwość prowadzenia nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile w kraju i na świecie (przy umowach zawieranych bez telefonu na okres 18 lub 24 miesięcy).

Zawsze w kontakcie - za 49 złotych klient ma możliwość prowadzenia nielimitowanych rozmów, wysyłania SMSów i MMSów do sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Dodatkowo otrzymuje pakiet 100 MB do wykorzystania na transfer danych w Polsce. Oferta dostępna przy umowach zawieranych bez telefonu na okres 18 lub 24 miesięcy.

Zawsze blisko - oferta dla klientów pre-paid Tak Tak T-Mobile na Kartę. Za 9 złotych pakiet 2000 minut na połączenia do sieci T-Mobile w kraju i na świecie na 7 dni (liczba pakietów nielimitowana).

Między nami - usługa otrzymywana razem ze starterem Tak Tak T-Mobile na Kartę. W pakiecie startowym za 29 złotych klient otrzymuje dwa kolejne numery w sieci T-Mobile na dwóch kartach SIM. Pomiędzy tymi numerami będzie mógł wykonywać nielimitowaną liczbę półgodzinnych bezpłatnych połączeń przez rok.

Dla biznesu

Zawsze biznes (odpowiednik oferty Zawsze rozmawiaj) - w cenie 32 złote netto, przy umowach zawieranych bez telefonu na okres 18 lub 24 miesięcy.

Zawsze biznes Max (odpowiednik oferty Zawsze w kontakcie) - w cenie 39 złotych netto, dostępny zawarciu umowy bez telefonu na 18 lub 24 miesiące.

Promocje na oferty z telefonem

W ofercie z telefonem na klientów prywatnych, zarówno nowych jak i przedłużających umowy, czeka promocja z abonamentami od 25 do 199 złotych z wliczonymi pakietami od 80 do 1000 minut do wszystkich sieci. Dodatkowo, w zależności od wybranej taryfy, klient może otrzymać bezpłatnie usługę Zawsze rozmawiaj na cały okres umowy. Ponadto będzie oferowany bezpłatnie Internet w telefonie z pakietem do 2 GB danych.

Dla klientów biznesowych T-Mobile wprowadzi promocje z abonamentami z wliczonymi pakietami minut do wszystkich sieci i bezpłatnym dostępem do Sieci w telefonie. Usługa Zawsze biznes będzie dostępna w tej ofercie bezpłatnie lub w cenie od 15 do 30 złotych (w zależności od wybranego abonamentu).