Nieskrępowany lot

Zostań asem pilotażu dzięki realistycznej symulacji FLY! 2K.

Ambitny team developerski Terminal Reality ukończył właśnie prace nad produktem o nazwie FLY! 2K. Tytuł z gatunku symulatorów lotniczych pozwoli nam zasiąść za sterami cywilnego samolotu.

Twórcy oddali do naszej dyspozycji kilka typów maszyn różniących się parametrami technicznymi i rodzajem zastosowanego napędu (silnik tłokowy lub turboodrzutowy). Każdą z nich możemy wypróbować w praktyce odbywając lot nad jednym z wielu różnorodnych obszarów. Te ostatnie stworzone zostały na podstawie autentycznych map lotnictwa wojskowego, więc ich cechą charakterystyczną jest dość duża szczegółowość. Warto zaznaczyć, że bardzo poważnie został potraktowany temat realizmu - awionika wszystkich dostępnych maszyn została wyjątkowo dobrze odtworzona, dzięki temu możemy poczuć się dokładnie tak, jak prawdziwi piloci. Do tego dochodzą jeszcze doskonale opracowane efekty atmosferyczne oraz perfekcyjnie dopracowana grafika i dźwięk. Symulator został też wyposażony w specjalny system komunikacji głosowej Roger Wilco (świetnie sprawdza się w trybie multiplayer) oraz narzędzie pozwalające pobrać z Internetu aktualną mapę pogody i uzyskane w ten sposób dane meteorologiczne wprowadzić do gry.

Wydania FLY! 2K podjęła się korporacja Gathering of Developers, a cena produktu na rynku amerykańskim została ustalona na 29,99 USD.


Zobacz również