Niewybaczalne - Sandra Bullock w najnowszym filmie Netflix. Zobacz zwiastun!

Zobaczcie zwiastun najnowszej produkcji Netflixa! "Niewybaczalne" zostanie udostępniony już w przyszłym miesiącu.

Fot. Netflix

Już w przyszłym miesiącu na platformie Netflix swoją premierę będzie miał film Niewybaczalne. W roli głównej wystąpi w nim Sandra Bullock. Jego zwiastun możecie zobaczyć poniżej:

Po odbyciu kary za brutalne przestępstwo Ruth Slater wychodzi z więzienia i wraca do społeczeństwa, które jednak nie chce wybaczyć jej zbrodni. W miejscu, które kiedyś nazywała domem, spotyka się z surowym osądem. Walcząc o przebaczenie i szansę na nowe życie, Ruth próbuje odnaleźć młodszą siostrę, z którą była zmuszona zerwać kontakt.

W roli Ruth Slater na naszych ekranach pojawi się Sandra Bullock (Narzeczony mimo woli, Dom nad jeziorem, Miss agent). Towarzyszyć będą jej m.in. Jon Bernthal (Wilk z Wall Street, Punisher, Furia), Vincent D'Onofrio (Faceci w czerni, Daredevil, Jurassic World), Viola Davis (Sduicide Squad, Służące, Wątpliwość), Richard Thomas (To, Zawód: Amerykanin, Na Zachodzie bez zmian) oraz Rob Morgan (Stranger Things, Daredevil, Tylko sprawiedliwość). Reżyserką filmu jest Nora Fingscheidt. Będzie to dla niej debiut na międzynarodowej arenie. Do tej pory reżyserowała jedynie niemieckojęzyczne filmy, takie jak m.in. Błąd systemu.

Zobacz również:

Niewybaczalne

  • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
  • Reżyseria: Nora Fingscheidt
  • Scenariusz: Peter Craig, Hillary Seitz, Courtenay Miles
  • Gatunek: dramat, kryminał
  • Obsada: Sandra Bullock, Vincent D’Onofrio, Jon Bernthal, Richard Thomas, Linda Emond, Aisling Franciosi, Rob Morgan, Viola Davis
  • Data premiery: 10 listopada

Zobacz także: "Armia złodziei" już wkrótce! - zobacz nowości Netflixa na ten tydzień [25.10-31.10]


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: