Niezapowiedziany iPhone 6 pojawia się na ulotce reklamowej

Apple nie zdążyło jeszcze oficjalnie zapowiedzieć swojego nowego telefonu, co prawdopodobnie odbędzie się dopiero we wrześniu, ale w sieci już teraz pojawia się coraz więcej niepotwierdzonych informacji na temat smartfona iPhone 6. Najnowszym znaleziskiem jest zdjęcie chińskiej ulotki reklamowej prezentującej nowy telefon firma z Cupertino.

Po sieci krąży zdjęcie, na którym widać ulotkę reklamową prezentującą nowy, niezaprezentowany jeszcze oficjalnie telefon Apple. Widnieją na niej dwa modele smartfona różniące się długością przekątnej ekranu. Tak jak w innych przeciekach, tak i tutaj widać wersję 4,7-calową oraz 5,5-calową.

Oprócz informacji o przekątnej ekranu ze zdjęcia można wyczytać też datę chińskiej premiery, która ma przypaść na 19 września. Prawdopodobnie tego dnia telefon pojawi się w salonach Apple Store w wielu innych regionach świata. Niewiadomą jest jeszcze cena nowego telefonu, ale obok daty można znaleźć też kwoty, w których iPhone 6 ma być sprzedawany w Chinach. Chińczykom za model 4,7 calowy przyjdzie zapłacić równowartość 850 dolarów, a iPhone 6 Air z ekranem o przekątnej długości 5,5 to koszt w przeliczeniu około 1000 dolarów.

Oczywiście zdjęcie nie musi być autentyczne i jest równie prawdopodobne, że ktoś po prostu zaprojektował i wydrukował ulotkę samodzielnie opierając się na informacjach z różnych plotek i przecieków. Czy faktycznie Apple zaprezentuje iPhone’a 6 z ekranem o przekątnej 4,7 cala i iPhone’a 6 Air z 5,5-calowym ekranem dowiemy się najwcześniej za dwa miesiące.

źródło: phonearena.com