Niezbędnik Internauty - teraz dostępny za grosze

Już teraz możesz kupić poszczególne artykuły z naszego Niezbędnika Internauty w naprawdę atrakcyjnych cenach. Wszystko to za sprawą łatwych płatności YetiPay. Zapraszamy do lektury!

E-book Niezbędnik Internauty to pierwsza w Polsce zintegrowana publikacja, która swoim zakresem obejmuje prawie wszystkie rodzaje usług dostępnych za pośrednictwem internetu. Cena e-booka to 9,90. Mamy także rozwiązanie dla wszystkich osób, które interesują tylko wybrane zagadnienia. Dzięki płatnościom YetiPay, możecie zamówić także pojedyncze artykuły z naszego Niezbędnika.

Koszt jednego to tylko 35 gr. Wszelkie niezbędne informacje znajdują się na specjalnej stronie. Aby dokonać płatności, należy uprzednio zarejestrować się na stronie YetiPay. Zajmuje to tylko kilka minut.

Następnie doładuj swoje konto w YetiPay za pomocą przelewu bankowego lub szybkiego e-przelewu karty kredytowej, po czym dokonaj płatności za wybrany artykuł. Spis treści można znaleźć na stronie Niezbędnika Internauty. Zapraszamy do rejestracji oraz lektury.