Niezbednik odchudzania 2.0 - dieta nie taka straszna

Masz nadwagę i chcesz coś z tym zrobić? Możesz sięgnąć po odpowiednią aplikację, np. Niezbędnik Odchudzania. Ten niewielki program pozwala obliczyć wiele parametrów związanych z prawidłową wagą ciała oraz zaplanować odpowiednią dietę.

Niezbędnik umożliwia obliczenie współczynnika BMI, przemiany materii PPM i CPM, wskaźnik WHR, najlepszą wagę jak również kontrolować ilość kalorii zarówno przyswojonych jak i spalonych oraz porównywać kalorie z wagą w dowolnym okresie czasu na podstawie wykresów.

Wzrost i waga

Według tych dwóch kryteriów obliczane są różne współczynniki. Aplikacja pokazuje różnorodne wskaźniki przygotowane przez naukowców. Dzięki temu można sprawdzić jaka jest maksymalna dopuszczalna prawidłowa waga do danego wzrostu.

Kalkulator kalorii powinien pomóc w zaplanowaniu diety. Różne grupy produktów (m.in. nabiał, tłuszcze, mięso, zestawy, etc.) zawierają konkretne dania. To ułatwia zaplanowanie całodniowego wyżywienia. Wbrew pozorom nie trzeba się ograniczać w rodzajach posiłków, a jedynie w ich ilości.

Dla bardziej ambitnych przeznaczony jest kalkulator spalania, który uwzględnia różnorodne czynności fizyczne. Bieganie, skakanie, pływanie, itp. sporty pozwalają rozplanować stopniową utratę wagi. Jeżeli np. po tygodniu nie zauważysz efektów należy wszystko sprawdzić jeszcze raz.

Objaśnienia

Program posiada wiele ciekawych informacji na temat każdego współczynnika, które w przystępny sposób wytłumaczą "co do czego".

Pobierz plik Niezbednik odchudzania 2.0

Życzymy wielu straconych kilogramów!