Niezwykłe obudowy PC

Dla niektórych ogromna moc obliczeniowa, wydajne karty graficzne i gigabajty pamięci RAM to nie wszystko. Wśród użytkowników komputerów są też tacy, którzy dużą wagę przywiązują do wyglądu. Zapraszamy do obejrzenia galerii najciekawszych obudów komputerowych.

Polecamy: PC World Testy - Obudowy komputerowe

Od zawsze wiadomo, że wygląd się liczy. Niektórzy wciąż utrzymują, że najważniejsze jest wnętrze, ale w głębi duszy pragną mnóstwa diod i kolorów na obudowie swojego PC. Wśród posiadaczy komputerów są też tacy dla których ciekawa iluminacja obudowy to wciąż za mało. Z całych sił starają się, żeby ich komputery jak najmniej przypominały dobrze wszystkim znane prostopadłościany.

Pierwsza z polecanych galerii to Niezwykłe obudowy PC. Wśród zebranych tam eksponatów znajdują się miedzy innymi Tie Fighter (obudowa scalona z biurkiem, zainspirowana serią Gwiezdne Wojny) czy Optimus Prime (komputer schowanych wewnątrz dwumetrowego Transformersa).

Druga z galerii to Steampunk - nowoczesna technologia w XIX-wiecznej obudowie.

Prezentujemy w niej komputery PC zmodyfikowane zgodnie z XIX-wiecznymi trendami. Industrialny styl i precyzyjne wykonanie sprawiają, że zwykły domowy komputer zyskuje duszę rodem z "wieku pary".

Przygotowaliśmy także coś dla tych, którzy wolą jednak pozostać przy tradycyjnym wyglądzie swojego komputera. Zapraszamy do serwisu PC World Testy, gdzie znajduje się ponad 40 dokładnie przetestowanych i opisanych obudów PC.


Zobacz również