Niezwykłe obudowy PC

Dla niektórych ogromna moc obliczeniowa, wydajne karty graficzne i gigabajty pamięci RAM to nie wszystko. Wśród użytkowników komputerów są też tacy, którzy dużą wagę przywiązują do wyglądu. Zapraszamy do obejrzenia galerii najciekawszych obudów komputerowych.

Polecamy: PC World Testy - Obudowy komputerowe

Od zawsze wiadomo, że wygląd się liczy. Niektórzy wciąż utrzymują, że najważniejsze jest wnętrze, ale w głębi duszy pragną mnóstwa diod i kolorów na obudowie swojego PC. Wśród posiadaczy komputerów są też tacy dla których ciekawa iluminacja obudowy to wciąż za mało. Z całych sił starają się, żeby ich komputery jak najmniej przypominały dobrze wszystkim znane prostopadłościany.

Zobacz również:

  • Najlepsze obudowy komputerowe 2021 [RANKING]
  • Jak sprawdzić czy zasilacz komputera jest sprawny [PORADNIK]

Pierwsza z polecanych galerii to Niezwykłe obudowy PC. Wśród zebranych tam eksponatów znajdują się miedzy innymi Tie Fighter (obudowa scalona z biurkiem, zainspirowana serią Gwiezdne Wojny) czy Optimus Prime (komputer schowanych wewnątrz dwumetrowego Transformersa).

(kliknij, aby przejść do galerii)

Druga z galerii to Steampunk - nowoczesna technologia w XIX-wiecznej obudowie.

Prezentujemy w niej komputery PC zmodyfikowane zgodnie z XIX-wiecznymi trendami. Industrialny styl i precyzyjne wykonanie sprawiają, że zwykły domowy komputer zyskuje duszę rodem z "wieku pary".

(kliknij, aby przejść do galerii)

Przygotowaliśmy także coś dla tych, którzy wolą jednak pozostać przy tradycyjnym wyglądzie swojego komputera. Zapraszamy do serwisu PC World Testy, gdzie znajduje się ponad 40 dokładnie przetestowanych i opisanych obudów PC.

(kliknij, aby przejść do PC World Testy - Obudowy)