"Night Sky" – science-fiction z Piotrem Adamczykiem. Wszystko, co wiemy o serialu Amazon Prime

Starsze małżeństwo, wrota do innego wymiaru i tajemniczy gość z innej planety. Nowy serial Amazona pojawi się już w maju – sprawdźcie, o czym opowiada "Night Sky" i kogo będzie można zobaczyć w obsadzie.

for. Amazon Studiios

"Night Sky" – najważniejsze informacje

Serial, początkowo znany jako Lightyears, to kameralne science-fiction oparte na motywie podróży między wymiarami. Scenariusz produkcji stworzył Holden Miller.

  • Tytuł: Night Sky
  • Twórcy: Holden Miller, Daniel C. Connolly
  • Gatunek: dramat science-fiction
  • Liczba sezonów: 1
  • Liczba odcinków: 8
  • Czas emisji: 2022
  • Kraj produkcji: USA

Data premiery

Night Sky na platformie Amazon Prime ukaże się 20 maja 2022 roku. Wszystkie odcinki pierwszego sezonu zostaną udostępnione tego samego dnia.

Zobacz również:

  • Nowoczesny odkurzacz Philips w zaskakująco niskiej cenie tylko dzisiaj na Amazon

Fabuła

Głównymi bohaterami serialu są Irene i Franklin York, starsze małżeństwo, które wiele lat wcześniej odkryło, że w ich domu znajduje się przejście do innego świata – tajemniczej, opustoszałej planety. Swoje odkrycie wolą jednak trzymać w tajemnicy, przeczuwając, że może ściągnąć na nich kłopoty. Jednak im stają się starsi, tym trudniejsze staje się ukrywanie portalu, a jego sekret coraz bardziej im ciąży. Wydarzenia zaczynają wymykać się spod kontroli, gdy pewnego dnia w przejściu zjawia się tajemniczy podróżnik o imieniu Jude.

Obsada

W głównych bohaterów serialu wciela się Sissy Spacek (Badlands, Carrie) oraz J.K. Simmons (Whiplash, Spider-Man: Bez drogi do domu). Rolę Jude'a gra Chai Hansen (The Newsreader). W serialu pojawi się także Julieta Zylberberg, Rocío Hernández, Adam Bartley, a także Piotr Adamczyk. Swoją rolą aktor pochwalił się w krótkiej informacji na Instagramie:

"Zagrać z Sissy Spacek i J.K. Simmonsem gdzieś tam daleko…” Musiałem chyba kiedyś poprosić o to złotą rybkę, bo się spełniło. Cieszę się jak dziecko, że mogę podzielić się z Wami zwiastunem nowego serialu "Night Sky".

Na ten moment nie wiadomo, w kogo wcieli się Piotr Adamczyk, na pewno jednak wystąpi w kilku odcinkach serialu. Będzie to kolejna miedzynarodowa produkcja, w której pojawi się polski aktor – przypomnijmy, że zagrał Tomasa w serialu Hawkeye oraz Sergeia Orestovicha Nikulova w serialu For All Mankind.

Trailer

Występ Adamczyka możecie podejrzeć już teraz – aktor pojawia się na chwilę w trailerze serialu.

Zobacz także: Christopher Walken dołącza do obsady "Diuny 2". Zagra kluczową postać


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: