Ninja Gaiden 2 w drodze?

Elektryzujące doniesienia związane z popularnym tytułem Ninja Gaiden. Otóż bardzo możliwe, że już wkrótce doczekamy się sequela tego znanego wszystkim posiadaczom Xboxa hitu.

Screen z pierwszego Ninja Gaiden

Screen z pierwszego Ninja Gaiden

Sensacyjne informacje dostarczył serwis Gamespot Korea. Wśród nowinek jakie znajdują się na stronie, można znaleźć informację, że w produkcji znajduje się Ninja Gaiden 2 na Xboxa 360. Co więcej, tytuł ma być oficjalnie zapowiedziany już na tegorocznym Tokio Game Show.

Redaktorzy serwisu twierdzą, że Ninja Gaiden 2 ma zostać wydana ponownie na konsolę Microsoftu. Jako powód podają "wcześniejszą dobrą współpracę pomiędzy firmami". Inne portale złośliwie tłumaczą ten fakt lukratywnymi kontraktami jakie oferuje Gigant z Redmond.

Zaznaczamy, że te informacje nie zostały potwierdzone przez żadnego wydawcę czy producenta gier. Traktować je więc należy na razie tylko i wyłącznie w kategoriach plotek.

Fani Ninja Gaiden zapewne nie będą mogli teraz spać po nocach... My od siebie radzimy tylko nieco się uspokoić. Sprawa jest na tyle poważna, że już wkrótce powinniśmy doczekać się oficjalnego komentarza ze strony najbardziej zainteresowanych.