Nintendo 3DS - konkurs fotograficzny

Z przyjemnością ogłaszamy rozpoczęcie polskiego konkursu fotografii trójwymiarowej, w którym wykorzystując swoje umiejętności i zdolności możesz zostać Polskim Mistrzem Fotografii Nintendo 3DS. Ostatnie badania wykazały, że 60% użytkowników Nintendo 3DS robi ponad 100 zdjęć rocznie, a 13 % robi ponad 1000 co daje 3 dziennie, więc uśmiech i ustaw się do zdjęcia, które zrobisz za pomocą wbudowanego w system aparatu 3D.

Banner konkursu

Konkurs podzielony jest na 6 osobnych kategorii, więc nieważne co jest twoim ulubionym obiektem fotograficznym, na pewno dopasujesz go do jednej z grup. Kategorie to: Zwierzęta, Ludzie, Miejsca, Obiekty, Natura oraz Rzeczywistość Rozszerzona, która w pełni wykorzystuje funkcję Augmented Reality konsoli. Zgłoszone zdjęcia będą ocenione przez Beatę Dudzic, a zwycięzca otrzyma unikalne gadżety Nintendo.

Wzięcie udziału to bardzo prosta sprawa. Zrób zdjęcie 3D w jednej z 6 kategorii używając do tego aparatu wbudowanego w konsolę Nintendo 3DS. Kiedy już uchwycisz swoje dzieło prześlij je na specjalną stronę konkursową pomiędzy 9 maja a 17 czerwca 2012. Dostaniesz się tam używając przeglądarki internetowej na swojej konsoli lub po prostu na komputerze i tam zobaczysz galerię zdjęć, które zostały zgłoszone do konkursu. Każde przesłane zdjęcie będzie miało swój własny QR Code i sczytując kod przy użyciu systemu Nintendo 3DS użytkownik będzie mógł obejrzeć swoje ulubione zdjęcia w 3D.

Nintendo 3DS ma wbudowane 3 kamery: 1 skierowaną do wewnątrz na gracza oraz 2 na zewnątrz, pozwalając na robienie zdjęć w 3D i 2D oraz nagrywanie do 10 min. filmu w 3D. Zdjęcia zrobione kamerą Nintendo 3DS mogą być ozdabiane oraz przerabiane przez dodawanie śmiesznych filtrów i efektów. Możesz nawet dorysować elementy używając stylusa, tworząc wyjątkowe obrazki.

Jeśli chcesz uczestniczyć w świetnej zabawie oraz zostać najlepszym fotografem 3D wejdź na http://3d-photo-contest.nintendonetwork.net/contest/pl/ i sprawdź zasady konkursu. Jeśli myślisz, że nadajesz się na zwycięzcę fotografii 3D łap swojego Nintendo 3DSa i pstrykaj!

- informacja prasowa