Nintendo Switch Monster Hunter Rise Edition dostępne w polskich sklepach

Wyjątkowe wydanie konsoli Nintendo Switch pojawiło się właśnie w polskich sklepach. Jeśli chcecie je dostać, to musicie się śpieszyć.

Według licznych analityków rok 2021 ma być rokiem Nintendo Switch. Niedobór konsol nowej generacji - Xbox Series X i PlayStation 5, oraz ciekawe gry, które trafią na "pstryczka" ma sprawić, że to właśnie sprzęt japońskiej firmy będzie mógł pochwalić się najlepszymi wynikami sprzedaży na koniec roku.

Założeniom analityków trudno się dziwić. Nintendo Switch wciąż sprzedaje się jak szalone, a jeszcze w tym roku czekają na nas debiuty takich tytułów jak: The Legend of Zelda Skywar Sword HD, Mario Golf Super Rush, Project Triangle Strategy czy Monster Hunter Rise. Szczególnie ta ostatnia produkcja rozpala wyobraźnię graczy. Po krótkiej przerwie (Monster Hunter World), kultowa seria gier od Capcom powraca jako tytuł na wyłączność sprzętu Nintendo.

Nintendo Switch Monster Hunter Rise Edition dostępne w polskich sklepach

Jeśli lubicie wyjątkowe wydania sprzętu, a przy okazji jesteście sympatykami serii Monster Hunter, to nie możecie obojętnie przejść obok edycji limitowanej konsoli Nintendo Switch - Monster Hunter Rise Edition. W skład tego wyjątkowego wydania wchodzi konsola Nintendo Switch (wraz ze stacją dokującą i joy-conami) oraz gra Monster Hunter Rise.

Do tej pory nie byliśmy pewni czy owa edycja w ogóle pojawi się w Polsce, ale na szczęście nasze rodzime sklepy stanęły na wysokości zadania.

Nintendo Switch Monster Hunter Rise Edition możecie dostać m.in. w sklepach: Avans, Electro oraz Media Expert, zestaw ten wyceniono na 1849 złotych.

Zobacz również: Xbox Series X - zobaczcie jak prezentuje się najdroższy pad w historii gier