Nintendo Switch Pro - oficjalna prezentacja już jutro?

W ostatnim czasie wiele w sieci mówi się o tym, kiedy Nintendo zaprezentuje model Switch Pro. Plotki głosiły, że nastąpi to jeszcze przed targami E3. Najnowsze doniesienia zdają się potwierdzać tę informację, a od wielkiego ogłoszenia mogą dzielić nas już tylko godziny.

Niedawno informowaliśmy o tym, że konsola Nintendo Switch Pro ma zostać ogłoszona jeszcze przed targami E3. Powodem takiej decyzji ma być umożliwienie wydawcom zaprezentowania podczas konferencji pełnej gamy gier na urządzenie od Nintendo. Najnowsze przecieki mówią o tym, jakoby oficjalne ogłoszenie miało nastąpić już jutro.

Informacje pojawiły się na Twitterze Centro Leaks, którzy twierdzą, że widzieli i zweryfikowali zrzut ekranu mówiący o ogłoszeniu Nintendo Switch Pro 4 czerwca w okolicach północy. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że Japonia znajduje się w innej strefie czasowej, możemy się spodziewać, że prezentacja nastąpi jutro około 16 czasu polskiego.

Zobacz również:

Możemy wierzyć tym słowom, ponieważ Centro Leaks jako jedni z pierwszych poinformowali o przeciekach związanych z grami Pokemon Brilliant Diamond i Pokemon Shining Pearl, które okazały się prawdziwe.

Według doniesień, Nintendo jest gotowe do uruchomienia masowej produkcji konsoli już w lipcu, a premiera sprzętu miałaby nastąpić w okolicy września/października. Z niecierpliwością czekamy na oficjalne informacje, o których będziemy na bieżąco informować.