Nintendo Switch Pro pojawiło się na Amazonie. Błąd czy żart?

Zaczynają mieć miejsce kolejne dziwne sytuacje związane z Nintendo Switch Pro. Tym razem chodzi o Meksyk i tamtejszy oddział Amazona.

Wczoraj informowaliśmy na temat przecieków, mówiących o możliwej premierze Nintendo Switch Pro jeszcze w tym roku. Tymczasem dzisiaj dowiadujemy się o tym, że na meksykańskim Amazonie pojawiła się aukcja z konsolą Nintendo Switch Pro. Została ona znaleziona przez fanów i bardzo szybko zniknęła z serwisu.

W szczegółach oferty mogliśmy znaleźć kilka ciekawych informacji, m.in. numer ASIN, który jest przypisywany każdemu produktowi trafiającemu do sieci Amazon. Przy próbie sprawdzenia tego numeru w bazie danych ASIN, niestety pojawia się informacja "spróbuj ponownie za jakiś czas". Wiemy jednak, że jest to kod zapisany w poprawnej formie, ponieważ chcąc wprowadzić dowolną kombinację znaków, pojawia się komunikat, że "kod ASIN jest nieprawidłowy".

Zobacz również:

  • Nintendo Switch Pro – data premiery, cena, specyfikacja [08.03.2023]
  • Nintendo Switch 2 najwcześniej za dwa lata. Dlaczego jeszcze tyle będziemy musieli czekać?
żródło: twistedvoxel.com

żródło: twistedvoxel.com

Na zrzucie ekranu pojawiła się także data mogąca sugerować, kiedy konsola będzie dostępna dla użytkowników. W tym przypadku jest to 31 grudnia 2021 roku. Poprzednie donosy mówiły o okresie "wrzesień lub październik".

Ciężko z tego obrazu wyczytać więcej informacji na temat ewentualnego przecieku, jednak coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje, że do premiery Nintendo Switch Pro zostało mniej czasu, niż mogliśmy się jeszcze niedawno spodziewać.